0232 226 08 88

Sosyal Medyada Biz}

Arıza ve Destek Talebi
İzmir Beyaz Eşya & Kombi & Televizyon Tamiri Konusunda Uzman Ekibimiz ile Her Zaman Sizlerin Yanındayız. Bizlere Arıza Kaydı Oluşturmak için Tıklayınız
DESTEK AL

Hatay Beko Servisi

Hatay Beko Servisi

İzmir Hatay Beko Servisi sizlere her zaman yardımcı olabilecek aynı zamanda profesyonel ekibi ile sorunlarınıza direk çözüm sağlayabilecek teknik servistir. İzmir Hatay bölgesinde yer alan her noktaya kesintisiz hizmet veren firmamız, sizlere 7/24 yardımcı olmaktadır. Müşteri memnuniyetini baz alarak yapmış olduğu işlemleri en kaliteli ve kısa sürede gerçekleştirmeye çalışıyoruz, bu neden ile İzmir bölgesinde bir numaralı teknik servis olmayı başarmış bulunuyoruz.

Yıllardır bu bölgede sizlere yardımcı olan teknik servisimiz, beko markalı kullanmış olduğunuz ürünlerin bakımı, montajı veya tamiri konusunda sizlere yardımcı olmaktadır. Servisimiz yapmış olduğu işlemlerde 1 yıl servis garantisi sunmaktadır. Bu müşterilerini güvence altına alma ve yapmış oldukları işleri en kaliteli şekilde yapmaları için sunulan bir değerlendirme.  İzmir Hatay beko servisi olarak bizlere çağrı merkezimiz veya internet sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sorunlarınızı doğru ellere teslim etmeniz sizler için avantaj olacaktır.Çünkü en az zararla en uygun fiyatlara çözümleri sağlayan teknik servisimize ulaşmak artık çok kolay. Konak beko servisi olarak tarafımıza ulaşan şikayetlerden bazıları beyaz eşyaların kullanım hatası kaynaklı oluşan sebeplerin verdiği hasarlar.Aslında her makine ve modelin kendine özgü bir kapasitesi ve çalışma prensibi vardır. Bunları aştığımız zaman bizlere ilerleyen süreçlerde büyük sorunlar yaşatabilir. Bunu sizlere bir örnekle açıklamak gerekirse; evinizde kullanmış olduğunuz bulaşık makinesi her gün belli aralıklarla çalıştırıyorsunuz ve içine hiç durulamadan bulaşıklarınızı yerleştiriyorsunuz.  Bulaşıklar üzerinde kalan artıklar yıkama esnasında bulaşık makinesinin içine düşer ve zaman içersinde tıkanmasına ve bozulmasına neden olur. Bu gibi durumlar kullanıcıların başına sıklıkla gelmektedir.

Böyle sorunları yaşayıp yaşamamanız sizlerin elinde, fakat her ürünün belli başlı bir kullanım süresi (ömrü ) vardır. Bu süre zarfında kullanımına göre de sizlere daha fazla imkan sunabilir. Kullanıcıların yapmış olduğu hataları sizler yapmayın. Beko servisi uzmanlarımız sizlere bu noktalarda kullanabileceğiniz pratik bilgililer paylaşarak makineleriniz ömrünü uzatabilmeniz için sizlere püf noktalarını sunmaktadır.Servisimizden destek almak için ;

İzmir Hatay Beko Servisi İletişim Bilgileri

İletişim Bilgisi : 0232 226 08 88
Mail Adresi : destek@arcelikbekoizmirservisi.com

18 Aralık 2017
983 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN