0232 226 08 88

Sosyal Medyada Biz}

Arıza ve Destek Talebi
İzmir Beyaz Eşya & Kombi & Televizyon Tamiri Konusunda Uzman Ekibimiz ile Her Zaman Sizlerin Yanındayız. Bizlere Arıza Kaydı Oluşturmak için Tıklayınız
DESTEK AL

Fırınım Yemekleri Yakıyor

Fırınım Yemekleri Yakıyor

Günümüzde genellikle evlerin vazgeçilmezi fırın gündelik hayatımızı kolaylaştırma konusunda bize oldukça yardımcı olmaktadır.Beyaz eşyalar günümüzde oldukça yaygın bir şekilde kullanılmaktadır, özellikle mutfakta sürekli yemek yapan bayanlar veya erkekler için vazgeçilmez bir cihazıdır. Burada muhteşem yemek veya tatlı yapabilirsiniz. Sıkça kullandığınız bu fırınlarınızda meydana gelen sorunlarınız için narlıdere beko servisi olarak sizlere her daim yardımcı olmak için burada yer alıyoruz.

Böylesine sıkça kullandığınız bir ürünün arızalanması size sorunlar yaratabilir bu neden ile mutlaka profesyonel bir yardım almak en doğru nedenler arasında geliyor. Bütün standartların üzerinde size yardımcı olabilecek bir şirket olarak hem uygun fiyatlı çözümler hemde kısa sürede eski halinden bile iyi çalışmasını prensip olarak edindik. Sorunların en başında gelen fırınım yemekleri yakıyor, fırınım ısınmıyor gibi sorunlar oldukça ciddi ve kısa sürede çözümlenmesi gereken sorunlardır.

Uzun yıllardır burada sizlere hizmet vermek bizim için oldukça önemlidir. Çünkü sizlerin sorunlarını hızlı ve garantili bir şekilde çözümlemek, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak bizim işimiz. Günümüzde gelişen teknolojiyi takip eden ve alt yapısını bilen bir kuruluş olarak sorunlarınızı güvenilir ve emin ellere bırakmanızı öneririz.

İzmir Beyaz Eşya & Klima & Kombi & Televizyon Servisi İletişim Bilgileri

İletişim Bilgisi : 0232 226 08 88
Mail Adresi : destek@arcelikbekoizmirservisi.com

 

20 Ekim 2017
751 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN