0232 226 08 88

Sosyal Medyada Biz}

Arıza ve Destek Talebi
İzmir Beyaz Eşya & Kombi & Televizyon Tamiri Konusunda Uzman Ekibimiz ile Her Zaman Sizlerin Yanındayız. Bizlere Arıza Kaydı Oluşturmak için Tıklayınız
DESTEK AL

Fahrettin Altay Arçelik Servisi

Fahrettin Altay Arçelik Servisi

İzmir Fahrettin Altay arçelik servisi olarak, evinizde veya iş yerinizde yer alan beyaz eşyaların, televizyon, kombi, klima gibi ürünlerin teknik servis hizmetini sağlamaktayız. Uzun yıllardır bu bölgede bir numaralı teknik servis olarak hayatımıza devam ediyoruz. İnsanların zor durumlarını en kısa sürede çözümleyerek kullanmakta olduğu beyaz eşya gruplarının bakımını, montajını veya tamirini sağlıyoruz.

Dünyanın her noktasında kullanılan beyaz eşya grupları evlerimizin, iş yerlerimizin vazgeçilmez parçaları haline dönüşmüştür. İnsanlara sağladığı kolaylıklar nedeni ile en çok tercih edilen makineler olmayı başarmışlardır. Bu sayede hayatımızda kullanmakta olduğumuz bu ürünlerin arıza yapmaları durumunda başlıca sorunlar yaşayabiliriz. Bunları göz ardı ederek bozulmasına devam edip daha fazla çalışmasına izin vermek makinenin ömrünü kısaltmasının yanı sıra bir daha çalışmamasına neden olabilmektedir. Arçelik servisimiz sizlere bu konuda uzman teknik ekibi ile yardımcı olmaya hazırdır.

Uzmanlarımız kullanmakta olduğunuz her cihazı tanıyor ve bu konuda oldukça bilgi sahibidir. Yapacağınız doğru kararlar ile profesyonel yardım almak makinelerin ömrünü uzatarak daha iyi performans sağlamasına neden olacaktır. Sizlere Fahrettin Altay arçelik servisi olarak 7/24 hizmet vermeyi ve tamirini sağladığımız ( değişim yapılmış ) ürünler üzerinde de  bir yıl servis garantisi verdiğimizi belirtmek isteriz.

İzmir Fahrettin Altay Arçelik Servisi İletişim Bilgileri

İletişim Bilgisi : 0232 226 08 88
Mail Adresi : destek@arcelikbekoizmirservisi.com

29 Kasım 2017
660 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

  1. Buket alnan dedi ki:

    Benim bir tane camasir makinem var evin icinde cok ses cikiyor ama garanti bitmis duzgun guvenir bir servis ariyorum sitenize denk geldim bu konuda yardim olurmusunuz

BİR YORUM YAZIN