0232 226 08 88

Sosyal Medyada Biz}

Arıza ve Destek Talebi
İzmir Beyaz Eşya & Kombi & Televizyon Tamiri Konusunda Uzman Ekibimiz ile Her Zaman Sizlerin Yanındayız. Bizlere Arıza Kaydı Oluşturmak için Tıklayınız
DESTEK AL

Evka 3 Arçelik Servisi

Evka 3 Arçelik Servisi

İzmir Evka 3 arçelik servisi firması olarak Evka bölgesinde uzman teknik servisimiz ile hizmet vermekteyiz. Sizlerde her ay binlerce müşterimiz tercih ettiği bir firma olarak bizleri arayarak evinizdeki arçelik markalı ürünlerin bozulması durumunda bizleri arayarak teknik hizmet alabilirsiniz. Beyaz eşyalar hayatımızın her noktasında bizlere yardımcı olmaktadır ve bu durumun bozulması aksiliklere yol açabilmektedir. Ev işleri oldukça yorucu olabilir, bizlere bu noktada en büyük yardım sağlayan beyaz eşyaların her türlü bakımı onarımı konusunda sizlere yardımcı olmaktayız.

Geçmişten günümüze oldukça gelişip hayatımızın her noktasında kullandığımız televizyon, kombi, klima ve beyaz eşya gibi önemli parçaların bozulması hayatımızı olumsuz etkileyebilmektedir. Evimizi ısıttığımız kombi veya klima, çamaşırları yıkadığımız makine , yiyeceklerimizi sakladığımız buz dolapları hepsi bizler için mutlak bir yaşam kaynağı. Arıza yapmaları halinde oldukça zor anlar yaşayabiliriz. Bu tarz durumlarda evka 3 arçelik servisi merkezimiz sizlere teknik anlamda yardımcı olacaktır.

Evimizde birden fazla marka, model elektronik cihaz bulunmaktadır, bunların düzenli bakımlarının yapılması her anlamda bizlere katkı sağlayacaktır. Hem sağlığımız, hem performans bakımından eskisinden daha iyi çalışmalarına yardımcı olabilecek servisimiz için yedi yirmi dört bizler ile irtibata geçebilirsiniz.

İzmir Evka 3 Arçelik Servisi İletişim Bilgileri

İletişim Bilgisi : 0232 226 08 88
Mail Adresi : destek@arcelikbekoizmirservisi.com

29 Kasım 2017
603 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN