0232 226 08 88

Sosyal Medyada Biz}

Arıza ve Destek Talebi
İzmir Beyaz Eşya & Kombi & Televizyon Tamiri Konusunda Uzman Ekibimiz ile Her Zaman Sizlerin Yanındayız. Bizlere Arıza Kaydı Oluşturmak için Tıklayınız
DESTEK AL

Evka 2 Arçelik Servisi

Evka 2 Arçelik Servisi

İzmir evka 2 arçelik servisi olarak uzun zamandır müşterilerimize beyaz eşya, klima kombi ve televizyon gibi cihazların bakımı onarımı ve montajı konusunda sizlere 7/24 destek sağlayan ve aynı zamanda garantili çözümler ile sizlere yapmış olduğumuz işlerde bir yıl servisimiz garanti kapsamında kontrol edilmektedir. Servisimizde garanti süresi dolan ürünlerinde bakımı ve onarımı yapılmaktadır.

Beyaz eşyalar sadece kadınların kullanmış olduğu ürünler değildir, erkeklerde bir çok noktada bu tarz ürünlere ihtiyaç duymaktadırlar. Günlük hayatımızda sıkça kullandığımız beyaz eşyaların yaşantımızda büyük bir yeri vardır. Eskiye nazaran günümüz insanları daha kolay ve rahat davranmaktadır. Çünkü bulaşık, çamaşır gibi zaman alan işleri bu makineler sayesinde hızlıca çözümlenmektedir.

İşinde uzman ekibimiz ile evka 2 arçelik servisi olarak çağrı merkezimiz üzerinden bizlere ulaşabilir, sorunlarınız hakkında destek kaydı oluşturabilirsiniz. En kısa sürede sizlere saha ekiplerimizi yönlendirerek en uygun fiyata sorunlarınızı çözümlüyoruz.

Her konuda, sizlere tam destek sağlayabilecek ekibimiz ile arçelik servisi olarak iletişim bilgilerimiz ;

İzmir Evka 2 Arçelik Servisi İletişim Bilgileri

İletişim Bilgisi : 0232 226 08 88
Mail Adresi : destek@arcelikbekoizmirservisi.com

29 Kasım 2017
616 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN