0232 226 08 88

Sosyal Medyada Biz}

Arıza ve Destek Talebi
İzmir Beyaz Eşya & Kombi & Televizyon Tamiri Konusunda Uzman Ekibimiz ile Her Zaman Sizlerin Yanındayız. Bizlere Arıza Kaydı Oluşturmak için Tıklayınız
DESTEK AL

Evka 1 Arçelik Servisi

Evka 1 Arçelik Servisi

İzmir Evka 1 arçelik servisi ile beyaz eşya, klima, kombi ve televizyon teknik servisi hizmetlerimizi siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Hayatınızı kolaylaştıran bu ürünlerin arıza yapması durumunda mutlak profesyonel bir konuda yardım almanızı tavsiye ediyoruz. Çünkü bozulan ürünler çalışmaya devam ettiği sürece daha büyük nedenleri beraberinde getirmektedir.

Arçelik markalı ürünlerin bakımını, onarımını sağlayan firmamız, buzdolabı, bulaşık, çamaşır, fırın gibi evin temel ihtiyaçlarını karşıladığını ürünlerin bozulması durumunda sizlere 7/24 hizmet sağlamaktadır. İzmir’in her noktasına hızlı servis imkanı ve garantili çözümler sağlayan evka 1 arçelik servisi merkezimize her noktadan ulaşım sağlayabilirsiniz.

Bozulan bütün beyaz eşyalarınızı eski performanslarına ulaşması için elimizden gelenin fazlasını yapacağımızı belirtmek isteriz. Firmamıza çağrı merkezimiz veya İnternet sayfası üzerinden destek talebi oluşturarak ulaşım sağlayabilirsiniz. Almış olduğunuz ürünler zaman içersin de eski performansını kaybedilir ve sizlere büyük aksaklıklar yaşata bilmektedir. Böyle durumlar ile karşı karşıya kaldığınızda pratik çözümler ile sorun giderilmiyorsa mutlaka profesyonel bir yardım almanız gerekmektedir.

Detaylı bir şekilde yardım almak için ;

İzmir Evka 1 Arçelik Servisi İletişim Bilgileri

İletişim Bilgisi : 0232 226 08 88
Mail Adresi : destek@arcelikbekoizmirservisi.com

28 Kasım 2017
852 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN