0232 226 08 88

Sosyal Medyada Biz}

Arıza ve Destek Talebi
İzmir Beyaz Eşya & Kombi & Televizyon Tamiri Konusunda Uzman Ekibimiz ile Her Zaman Sizlerin Yanındayız. Bizlere Arıza Kaydı Oluşturmak için Tıklayınız
DESTEK AL

Eşrefpaşa Beko Servisi

Eşrefpaşa Beko Servisi

İzmir eşrefpaşa beko servisi merkezimiz her türlü beyaz eşya, televizyon, kombi ve klima teknik servisi olarak görev yapmaktadır.İzmir’in her noktasına hızlı çözümler götürerek hem uygun sinema filmleri fiyat hem de garantili işlemler ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan bir servistir.

Evimizde kullandığımız film tavsiyeleri beyaz eşyalar, hayatımızı büyük ölçüde kolaylaştırmaktadır. Kadın veya erkek ortak kullanım alanlarında bile bir çok önemli etmeni hızlıca bizlere sunan ve sürekli gelişme gösteren bu ürünler, her geçen gün daha performanslı, daha profesyonel olarak insan hayatına büyük anlamda dram filmleri
yarar sağlar. Bir çok zaman alacak işi hızlı ve daha iyi yapan bu ürün grubu arızalanması durumunda profesyonel bir yardım almanız sizler açısından daha güvenilir olacaktır. Çünkü yanlış yapılan çözümler sonucu daha büyük zarara uğramanız mümkündür.

Güven ve kalite hizmetini bir arada sunan eşrefpaşa beko servisi merkezimize 7/24 ulaşım sağlayabilir, sorunlarınızı anlatabilirsiniz. Saha ekiplerimiz bu talepleriniz üzerine en kısa zamanda yola çıkarak sorunu çözümleyecektir.

Daha fazla bilgi için ;

İzmir Eşrefpaşa Beko Servisi İletişim Bilgileri

İletişim Bilgisi : 0232 226 08 88
Mail Adresi : destek@arcelikbekoizmirservisi.com

30 Kasım 2017
1.046 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN