0232 226 08 88

Sosyal Medyada Biz}

Arıza ve Destek Talebi
İzmir Beyaz Eşya & Kombi & Televizyon Tamiri Konusunda Uzman Ekibimiz ile Her Zaman Sizlerin Yanındayız. Bizlere Arıza Kaydı Oluşturmak için Tıklayınız
DESTEK AL

Cumaovası Beko Servisi

Cumaovası Beko Servisi

İzmir cumaovası beko servisi merkezimiz yıllardır müşterilerine en hızlı ve kaliteli teknik servis hizmetini sunmaktadır. Kullanmış olduğunuz beyaz eşyaların bakımı konusunda profesyonel olarak yardım eden , aynı zamanda televizyon, klima veya kombi gibi önemli ürünlerin tamirini de sağlayan kuruluş olarak sizlere servis hizmeti vermekteyiz.

Her marka ve model ürün grubu hakkında detaylı bilgiye sahip, sorun çözümleme odaklı ve en uygun fiyat garantisi ile sizlerin karşısında olan servisimize ulaşmak için 0232 226 08 88 telefon numarası üzerinden veya arcelikbekoizmirservisi.com internet sayfası üzerinden destek kaydı oluşturarak taleplerinizi iletebilirsiniz.

Zaman ilerledikçe makinelerin ömrünün kısaldığını ve belli süreler sonrasında arızalar gösterdiğini biliyoruz tabi bununda daha iyi olması için sizlere uzman ekiplerimiz tarafından garantili çözüm hizmeti verilmektedir. Kullandığınız ürün arıza gösterdiyse bu şekilde kullanmaya devam ederek daha büyük sorunlara yol açmadan cumaovası beko servisimize ulaşarak hızlı bir şekilde teknik yardım alabilirsiniz.

İzmir Cumaovası Beko Servisi İletişim Bilgileri

İletişim Bilgisi : 0232 226 08 88
Mail Adresi : destek@arcelikbekoizmirservisi.com

 

30 Kasım 2017
507 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN