0232 226 08 88

Sosyal Medyada Biz}

Arıza ve Destek Talebi
İzmir Beyaz Eşya & Kombi & Televizyon Tamiri Konusunda Uzman Ekibimiz ile Her Zaman Sizlerin Yanındayız. Bizlere Arıza Kaydı Oluşturmak için Tıklayınız
DESTEK AL

Çeşme  Arçelik Servisi

Çeşme  Arçelik Servisi

İzmir Çeşme  arçelik servisi ile bütün müşterilerine en uygun fiyat garantisi ile kullanmış oldukları beyaz eşya, televizyon, kombi, klima gibi ürünlerin montajı, bakımı veya tamiri konusunda hizmet vermektedir. Uzun yıllardır hayatımızın en değerli parçaları olan ve bizlere sağladığı kolaylıklar nedeni ile beyaz eşyalar evimizin temel direkleri haline gelmiştir. Zaman içerisinde bu cihazlar küçük veya büyük sorunlar yaratabilmektedir. Bu tür durumlarda pratik bilgilerin çözümleyemediği sorunlar varsa eğer sizlere yardımcı olabilmek için arçelik servisi merkezimiz 7/24 sizlerin yanında olacaktır.

Beyaz eşyalar konusunda oldukça dinamik,genç ve uzman kadroya sahip olduğumuz için her noktaya hızlı çözümlere götürerek müşterilerimizin mağduriyetini hızlıca çözümlüyoruz. Çeşme arçelik servisi olarak, saha ekiplerimiz sizlerden gelen taleplere göre hareket ederek en kısa sürede sizlere ulaşmaktadır. Sorunuz ile ilgili kısa bilgiler paylaşarak yardımcı olmaya çalışırlar fakat sorun o şekilde çözümlenmiyor ve fiziksel olarak (parça değişimi, parça arızalanması) bozulma varsa en kısa sürede sizleri ziyaret ederler.

Sadece beyaz eşya değil, evinizde işyeriniz de kullanmakta olduğunuz televizyon, klima veya kombi gibi diğer önemli ürünlerinde bakımını onarımı sağlamaktadır. Web sayfamız veya çağrı merkezi üzerinden bizlere ulaşarak sorunlarınızı iletebilirsiniz.

İzmir Çeşme Arçelik Servisi İletişim Bilgileri

İletişim Bilgisi : 0232 226 08 88
Mail Adresi : destek@arcelikbekoizmirservisi.com

28 Kasım 2017
4.577 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN