0232 226 08 88

Sosyal Medyada Biz}

Arıza ve Destek Talebi
İzmir Beyaz Eşya & Kombi & Televizyon Tamiri Konusunda Uzman Ekibimiz ile Her Zaman Sizlerin Yanındayız. Bizlere Arıza Kaydı Oluşturmak için Tıklayınız
DESTEK AL

Çankaya Arçelik Servisi

Çankaya Arçelik Servisi

İzmir Çankaya arçelik servisi, arçelik markalı televizyon, klima, kombi, beyaz eşya gibi cihazların teknik servis hizmetini sağlıyoruz. Yıllarca kazandığımız tecrübe ve deneyim ile müşterilerimize sorunsuz ve garantili servis imkanını sunarak, bölgemizde hazır olan saha ekiplerimiz sizlerin talepleri üzerine hızlıca adresine yönlendirilmektedir. Bizden alacağınız her türlü hizmetin 1 yıl garanti kapsamında olduğunu belirterek, sorunlu ürünlerin düzeltilmesinde 7/24 yanınızda olacağımızı biliyoruz.

Günümüzde çok yaygın bir şekilde kullanılan beyaz eşyalar, zamanla parçasal bozumlar meydana getirebilmektedir. Bu parçalar bizim hayatımızı önemli bir şekilde kolaylaştırmasından ötürü insanların mutlak tercihi haline gelmiştir. Geçmişe baktığımızda bu makinelerin işlerini insanlar kendileri yapmaktaydı ve bu durumlarda hem zaman kaybı hem de daha fazla tüketim meydana getiriyordu. Ancak günümüzde artık gelişen teknoloji ürünleri ile bir çok cihazın bizlere sağladığı yararlardan faydalanıyoruz.

Kullanmış olduğunuz ürünler, zaman içersin de fiziksel olarak bozulmalar meydana getirmiş ise bu durumdan sizleri kurtarabilecek genç , dinamik ve profesyonel ekibimiz ile Çankaya arçelik servisi merkezimizde bekliyoruz.

İzmir Çankaya Arçelik Servisi İletişim Bilgileri

İletişim Bilgisi : 0232 226 08 88
Mail Adresi : destek@arcelikbekoizmirservisi.com

28 Kasım 2017
939 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN