0232 226 08 88

Sosyal Medyada Biz}

Arıza ve Destek Talebi
İzmir Beyaz Eşya & Kombi & Televizyon Tamiri Konusunda Uzman Ekibimiz ile Her Zaman Sizlerin Yanındayız. Bizlere Arıza Kaydı Oluşturmak için Tıklayınız
DESTEK AL

Çamaşır Makinesinde Ayakkabı Yıkanır mı ?

Çamaşır Makinesinde Ayakkabı Yıkanır mı ?

20.yüzyıldan sonra hayatımızda daha büyük yere sahip olan çamaşır makineleri, günümüzde oldukça yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Hem ekonomik hem de kolaylık açısından oldukça fazla kullanım alanına sahiptir. Temizlik ve hız açısından insanlara göre daha etkili yöntem oldukları kanıtlandığı için kullanım yelpazesi de oldukça fazladır. İnsanlar bu ürünlerde kıyafet, mont, yastık veya battaniye gibi bir çok ürün yıkaya bilmektedir. Tabi ki her ürün yıkanıyor diye de direk atılmaz, hepsinin farklı özellikleri ve kullanımı mevcuttur. Buca arçelik servisi olarak bu tarz hatalı kullanımlarda çok fazla karşılaşıyoruz. Bu neden ile dikkat edilmesi ve kullanım açısından her ürünün farklı derecede yıkanması gerektiğini tekrardan hatırlatmak isteriz.

Çamaşır makinelerinizi fazla kullanmak veya yanlış kullanım yapmak onları bozabilir. Yıkadığınız parçaların içinde farklı materyaller unutmanız çamaşır makinenizi bozabilir bu yüzden dikkatli bir şekilde kullanmanızı öneririz. Çamaşır makinelerinde kullanılan diğer bir ürün ise, Ayakkabılardır. Kirlenen ve eski görünümüne kavuşmasını istediğiniz ayakkabıları ne çok sıcak nede çok soğuk suda yıkamanız doğru olacaktır. Tabi günümüzde ayakkabılar için özel programlar mevcut olduğu için direk tek tuşla yıkama yapılabilmektedir.

Torbalı arçelik servisimiz ile yıkama sonucu makineniz eskisi gibi çalışmıyor ve ürünlerinize zarar veriyorsa mutlaka bakımı yapılması ve arızalı olan parçanın onarımı veya değişiminin yapılmasını gerekmektedir.

Daha fazla bilgi ve iletişim için bizim ile irtibata geçebilirsiniz.

İzmir Arçelik Servisi İletişim Bilgileri

İletişim Bilgisi : 0232 226 08 88
Mail Adresi : destek@arcelikbekoizmirservisi.com

26 Kasım 2017
2.074 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN