0232 226 08 88

Sosyal Medyada Biz}

Arıza ve Destek Talebi
İzmir Beyaz Eşya & Kombi & Televizyon Tamiri Konusunda Uzman Ekibimiz ile Her Zaman Sizlerin Yanındayız. Bizlere Arıza Kaydı Oluşturmak için Tıklayınız
DESTEK AL

Çamaşır Makinesi Temizliği

Çamaşır Makinesi Temizliği

Çamaşır Makinesi Temizliği Önemli midir ?

İnsan hayatına büyük katkı sağlayan çamaşır makineleri, oldukça önemli ve kullanım açısından çok kolay ürünlerdir. Makineler hayatımıza girdikten sonra insanların yaşantısına büyük kolaylıklar sağladığı doğru, fakat bu durumlara karşılıklı olarak çamaşır makineleri her şeyi yapsa da gene insan kuvvetine ihtiyaç duyarlar. Kirli eşyaların, içine yerleştirmesi, çıkarılması gibi. Fakat bütün zor kısımları kendisi yapmaktadır ve daha temiz bir şekilde hayatımıza sunmaktadır. Sürekli olarak kirli çamaşırlar ile temas eden makineler, içinde kalan deterjan kalıntıları, kireç sebebi ile sorunlar çıkartabilir. İzmir bölgesinde hizmet veren Karşıyaka Arçelik Servisi merkezimiz sizlere bu tür durumlara karşı karşıya kalmamanız açısından sizlere kısaca tavsiye vermektedir.

Çamaşır makinelerinde oluşabilecek problemlerin başında gelen sorunlar “KİREÇ” tir. İnsanlar bu durumlar için kireç önleyiciler kullanılmaktadır, fakat kullanmakta olduğu bu önleyici malzemeler uzun zamanlar içersin de kireç oluşumunu engelleyememektedir. Bu duruda düzenli olarak çamaşır makinenizin içini temizlemeniz sizlere oldukça fayda sağlayacaktır. Uzmanlarımız kireçler konusunda limon tozu ve sirkeden faydalanabileceğinizi belirtmektedir. Kireçler makine performansını oldukça düşürmektedir, bu yüzden iç temizliğe önem vermenizi tavsiye ederiz. İzmir arçelik servisi her noktaya hızlı ve güvenilir bir şekilde hizmet sunmaktadır. Kalite konusunda oldukça müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutan firmamız, her konuda sizlere teknik hizmet sunmaktadır.

Geçmişten günümüze gelen beyaz eşyalar konusunda sizlerde kaliteli bir şekilde hizmet almak için;

İzmir Beyaz Eşya, Klima, Televizyon ve Kombi Servisi İletişim Bilgileri

İletişim Bilgisi : 0232 226 08 88
Mail Adresi : destek@arcelikbekoizmirservisi.com

08 Aralık 2017
1.251 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN