0232 226 08 88

Sosyal Medyada Biz}

Arıza ve Destek Talebi
İzmir Beyaz Eşya & Kombi & Televizyon Tamiri Konusunda Uzman Ekibimiz ile Her Zaman Sizlerin Yanındayız. Bizlere Arıza Kaydı Oluşturmak için Tıklayınız
DESTEK AL

Çamaşır Makineniz Suyunu Geç mi Isıtıyor ?

Çamaşır Makineniz Suyunu Geç mi Isıtıyor ?

Evinizde kulanmış olduğunuz çamaşır makineleriniz suyunu geç ısıtıyor ve çözüm arıyorsanız ??

Günümüzde yaygın bir şekilde kullanım alanına sahip bir cihaz olarak sizlerin hem tasarruf hemde zamandan kazanmanızda büyük rol oynamaktadır. Hem daha temiz bir yıkama hemde tüketim açısından daha az ve daha verimli olması herkesin tercihi olarak bir çok farklı modelde sizlere yardımcı olabilmektedir. Bu durumlarda daha çok yaygın kullanılan arçelik çamaşır makineleriniz, sürekli çalışması sonucunda sizlere sıradışı sorunlar meydana çıkartıyorsa arçelik servisi olarak 7/24 sizlere hizmet verebilmek adına burada yer alıyoruz.

Çamaşır makineleri çalışma prensibi olarak içinde yüklü olan programlara göre hareket edebilmektedir. Ön yıkamalı, suda bekletme ekstra su ilave veya gelişen teknolojide leke analiz özelliği ile bir çok lekeyi kendi tanımlayıp yıkaya bilmektedir. Sizlerde evinizde veya iş yerinizde bu makinelerinizde olağan dışı bir sorun yaşıyorsanız profesyonel ekibimiz sizlerin yanında olacaktır.

Konak arçelik servisi olarak başımıza gelen en çok taleplerden bir tanesi çamaşır makinem suyunu ısıtmıyor sorunu ile karşı karşıya kalmaktayız. Bu durum hem sizlerin makinenizin ömrünü kısaltır, hem de çalışma performansını düşürmektedir.Uzun süre bu durum devam etmesi çamaşır makineniz açısından hiç iyi değildir, size en yakın çağrı merkezimize ulaşabilir destek talebi oluşturup ekiplerimizin sorununuzu çözmesini talep edebilirsiniz.

Müşterilerimizin en büyük sorunu yanlış teşhis edilmesi durumunda bir daha eskisi gibi olmamasına neden olabilmektedir. Çünkü tek rezistans mı yoksa çift rezistans mı diye kontrol edilerek hangi kısımda sorun varsa onarılacak durumda ise onarımı sağlanır, değişmesi gerekiyorsa profesyonel bir şekilde değişimi yapılır. Bu parçalar sadece garantili olarak değişimi yapılmaktadır.Eğer bu rezistans da bir sorun yoksa makineye gelen şebeke gerilim akımı kontrol edilir, burada da bir sorun varsa hızlı bir şekilde çözümlenir, veya rezistans yanı ısıtıcınız kireç tutmuş olabilir bu durumda buna en büyük etkenlerdir. Bunun temizliği düzgün ve sağlıklı bir şekilde yapılır. Bu sayede makineniz eskisi gibi hem hijyenik hemde uzun ömürlü bir şekilde çalışmasına devam edebilir.

İzmir Arçelik & Beko Servisi
Her türlü çamaşır makinesi, buzdolabı, televizyon, fırın, bulaşık makinesi, kombi, klima bakımı onarımı yapılmaktadır.

İzmir Arçelik Beko Servisi İletişim Bilgileri

İletişim Bilgisi : 0232 226 08 88
Mail Adresi : destek@arcelikbekoizmirservisi.com

04 Kasım 2017
3.956 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

  1. Ayça dedi ki:

    Çamaşır makinem su ısıtmıyor içinde buz gibi yıkanıyor ve hiç temiz çıkmıyor sebebi ne olabilir ? İzmir konak da yaşıyorum servis hizmeti ne kadar ücret alıyorsunuz

BİR YORUM YAZIN