0232 226 08 88

Sosyal Medyada Biz}

Arıza ve Destek Talebi
İzmir Beyaz Eşya & Kombi & Televizyon Tamiri Konusunda Uzman Ekibimiz ile Her Zaman Sizlerin Yanındayız. Bizlere Arıza Kaydı Oluşturmak için Tıklayınız
DESTEK AL

Çamaşır Makinemin Tuşları Çalışmıyor

Çamaşır Makinemin Tuşları Çalışmıyor

Çamaşır Makineniz Tuşları Çalışmıyorsa ??

İnsanlar evlerinde veya çalıştıkları ortamlarda sıkça kullandıkları çamaşır makineleri, hayatımızın büyük bir kısmında bizlere yardımcı olmaktadır. Çünkü hem bizim üstümüzde ve daha hijyenik yıkama konusunda bizlere detsek olan bu cihazların bozulmaları bazen büyük aksaklıklara yol açabilmektedir. Ancak çözüm sizlerin ayağına geldi çünkü arçelik, beko marka çamaşır makinelerinizi hızlı ve profesyonel bir şekilde tamirini bakımını yapa bilecek ekip olarak sizlerin aramasını bekliyoruz.

Günlük yaşantılar içersin de sıkça kullanılan bu ürün, kullanıcı hatası pek olmasa da elektronik aksamında oluşabilecek sorunlar nedeni ile bizlere sorun yaratabilmektedir. Çamaşır makineleri yoğun kullanılması nedeni ile bazen olağan dışı arızalanmasına yol açabiliyor antalya teknik servis bayan ve bunların genellikle en sık karşılaşabileceğiniz durum çamaşır makineleriniz düğmelerinin yanıt vermemesi. Böyle bir şey başınıza geldiyse buna neden olabilecek önemli bir faktör zarar görmüş olmasından kaynaklı olabilir. Buda çamaşır makinenin beyni olarak adlandırılan kartın yandığını göstermektedir.

Siz müşterilerimizin de başına böyle bir durum gelmesini bizde istemeyiz, ancak böyle bir sorun yaşadıysanız, profesyonel yardım almanızı öneririz. Çünkü bu arızanın çözümü eğer mümkünse kart onarımı yapılır eğer değişmesi gerekiyorsa orjinal parça ile esenyurt teknik servis bayan değişimi hızlıca yapılır. Bu sayede çamaşır makineniz eski performansına ve yıkama işlevine geri dönebilir. Torbalı arçelik servisi veya Torbalı beko servisimiz siz müşterilerine 7/24 hizmet verebilmektedir. Gerek çağrı merkezi gerek ise www.arcelikbekoizmirservisi.com web adresimizden bizlere arıza destek talebi oluşturabilir bu sayede hızlıca saha ekiplerimizi sizlere umraniye teknik servis bayan yönlendirebiliriz.

izmir Arçelik Beko Servisi İletişim Bilgileri

İletişim Bilgisi : Güncellenecek
Mail Adresi : destek@arcelikbekoizmirservisi.com

11 Kasım 2017
9.998 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN