0232 226 08 88

Sosyal Medyada Biz}

Arıza ve Destek Talebi
İzmir Beyaz Eşya & Kombi & Televizyon Tamiri Konusunda Uzman Ekibimiz ile Her Zaman Sizlerin Yanındayız. Bizlere Arıza Kaydı Oluşturmak için Tıklayınız
DESTEK AL

Çamaşır Makinem Hareket Ediyor ?

Çamaşır Makinem Hareket Ediyor ?

Çamaşır makinelerin sesli çalışması ve hareket etmesi, mutlak bir sorun olduğuna işarettir. Çünkü  düzensiz aşırı fazla yük atılması, kazan içersinde oluşabilecek sorunlar veya cebinizden düşen bir para vb tarzında eşyaların içeride olması ses çıkarmasına neden olmaktadır. Arçelik servisi uzmanlarımız sizlere bu konularda profesyonel destek sağlayarak en hızlı şekilde çözümler sunmanıza yardımcı oluyor.

Çamaşır makinesini kazanında yer alan rulmanlar bozulmuşsa eğer, aşırı derecede ses çıkartır. Özellikle de sıkma esnasında çıkarttığı sesi komşularınız bile duyabilir. Bu konularda dikkatli davranmalısınız, bu şekilde sorunlar yaşıyor iseniz mutlaka profesyonel destek alarak sorununuzu kısa sürede çözümlemelisiniz.

Konak arçelik servisi ekiplerimize sıklıkla gelen bir diğer sorun ise, Çamaşır makinem hareket ediyor ? Evet çok haklısınız, herkesin başına gelebilecek bu durum aslında çok önemlidir. Çünkü bu makinelerin içinde yer alan 2 adet ağırlı dengeleme aparatı vardır. Bu parçalar zaman içersin de aşınır ve kullanılmaz hale gelir. Bu noktada çamaşır makinesi kazanı bir aşağı bir yukarı derken ilerlemeye başlar.

Müşterilerimizin bizlere sunduğu şikayetler arasında, “ ben çamaşır makinemi banyoda çalıştırdım bi baktım oturma odasına gelmiş “ bu tarz durumlar ile karşılaşan kişiler içinde bu şekilde paylaşımda bulunarak sizlere yardımcı olmayı hedefledik.  İzmir arçelik servisi merkezimizde her noktaya hizmet verebilecek kaliteli profesyonel ekip arkadaşlarımız ile sizlere her daim yardımcı olabilmek için buradayız. Böyle bozukluklar ile karşı karşıyaysanız servisimiz sorunu yerinde tamir ederek sizlere hızlı servis hizmeti sunmaktadır.

Servisimiz hakkında detaylı bilgi ve randevu için;

İzmir Beyaz Eşya, Klima, Televizyon ve Kombi Servisi İletişim Bilgileri

İletişim Bilgisi : 0232 226 08 88
Mail Adresi : destek@arcelikbekoizmirservisi.com

10 Aralık 2017
2.381 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN