0232 226 08 88

Sosyal Medyada Biz}

Arıza ve Destek Talebi
İzmir Beyaz Eşya & Kombi & Televizyon Tamiri Konusunda Uzman Ekibimiz ile Her Zaman Sizlerin Yanındayız. Bizlere Arıza Kaydı Oluşturmak için Tıklayınız
DESTEK AL

Buzdolabını Taşırken Önemli Noktalar

Buzdolabını Taşırken Önemli Noktalar

İnsanlar çoğu zaman kullandıkları en önemli beyaz eşyası olarak buzdolabları her daim bu yerini korumaya devam edecektir. Çünkü sürekliliği olarak kullanılması gereken bir etken olarak modern çağın en önemli hususlarından bir tanesidir. Tabi bu parçalar taşınırken hasar görmemesi için belli başlı önemli noktalara dikkat edilmelidir. Bizde sizlere burada bunlardan bahsedeceğiz.

Buca arçelik servisi olarak başımıza gelen belli başlı sorunların önünde evinizdeki beyaz eşyaların taşınması durumunda oluşan fiziksel hasarlardır. Yanlış taşıma sonucu da bu durum gerçekten çok fazla karşılaşılmaktadır. Siz kullanıcıların dikkatli bir şekilde dinlemesi ve yazımızı sonuna kadar okumasını tavsiye ederiz.

Buzdolabı taşıma yapılmadan iki gün önce tamamen boşaltılmalı ve elektirik ile olan bağlantısı kesilmesi gerekmektedir. Bu sayede buzdolabının çözülme işlemi başlar ve kendini tamamen kapatır. Buzdolabında yer alan ve çıkabilen parçalar kesinlikle ayrı bir yerde taşınması gerekmektedir.Bunlara örnek sebzelik, raflar, vs.. Buzdolabın dış kısmı yani göze çarpan önemli kısmı zarar görmemesi için ise güzel bir şekilde ambalaj yapılması öneririz. En önemli nokta ise buzdolaplarınız taşırken kesinlikle yatay şekilde taşımayınız. Dik ve doğru bir şekilde fazla haraket ettirmeden iki kişinin yardımı ile taşınması daha doğru olacaktır.

Taşıma işlemi bittiyse kesinlikle direk fişe takıp çalıştırmayınız öncelikle bir kaç gün olduğu yere yerleştirip bekletilmeli ve daha sonra fişe takılması doğru olacaktır. Ürünlerinizin korunması ve performansını daha iyi yapabilmesi için bu gibi durumlar oldukça çok önemlidir. Eğer buzdolabınız taşınma veya yer değişikliği esnasında fiziksel olarak hasar aldıysa konak arçelik servisi çağrı merkezimiz ile iletişime geçerek hızlıca destek almanızı öneririz. Sonuçta sizleri uygun fiyatlar ile garantili çözümleri  ekibimiz tarafından alabileceğinizi belirtmek isteriz.

İzmir Beyaz Eşya & Klima & Kombi & Televizyon Servisi İletişim Bilgileri

İletişim Bilgisi : 0232 226 08 88
Mail Adresi : destek@arcelikbekoizmirservisi.com

25 Ekim 2017
6.309 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN