0232 226 08 88

Sosyal Medyada Biz}

Arıza ve Destek Talebi
İzmir Beyaz Eşya & Kombi & Televizyon Tamiri Konusunda Uzman Ekibimiz ile Her Zaman Sizlerin Yanındayız. Bizlere Arıza Kaydı Oluşturmak için Tıklayınız
DESTEK AL

Buzdolabımın Kapısı Gıcırdıyor

Buzdolabımın Kapısı Gıcırdıyor

Günümüz teknolojisi ile gelişen evimizin vazgeçilmez direği buzdolapları neredeyse her ortamda kullanılmaktadır. Yaşam standartlarımızın üst seviye olmasından kaynaklı beyaz eşyaların en önemlisi olan ve ev hanımlarının vazgeçilmezi olarak en büyük yardımcılarıdır. Evimizdeki diğer eşyalara göre sürekli olarak elektrik aksamına bağlı olarak çalışması gerektiği için zamanla sorunlar çıkartabilmektedir. Böyle durumlarda konak beko servisi olarak siz müşterilerimize her daim yardımcı olabilmektedir. Müşterilerimizin en fazla başına gelen ” buzdolabımızın kapısı gıcırdıyor ” olarak tabir ettiğimiz ses çıkarması bazen oldukça sinir bozucu ve önem verilmesi gereken sorunlardan meydana gelmiş olabilir böyle durumlarda hızlıca servisimizi arayarak çözüm alabilirsiniz.

Buzdolapları bakıldığında fazla fiziksel bir özelliği bulunmasa da kapağında yer alan contalar ve kapının açılıp kapanmasını sağlayan arka menteşeleri bulunmaktadır. Zaman içersin de burada yer alan conta ve menteşeler dolabın verdiği soğukluk, nem  ile birleşince zarar görmesini sağlar. Bu durum ile kapak açılış ve kapanış esnasında ses çıkartmasını meydana gelir ve oluşur. Buzdolabınızın kapısının gıcırdaması sizinde başınıza geldiyse balçova beko servisi bayimiz ile görüşebilir randevu alabilirsiniz.

7 / 24 sizlere hizmet veren firmamız ile her daim yanınızda olabilmek adına burada yer alıyoruz. Servis ekibimiz buzdolabınız daki sorunu ortadan kaldırarak ilk günkü gibi performansı yenilemesini sağlar.Ayrıca bu durumlarda kapınızın dengesi doğru ve düzgün takılması gerekmektedir. Yanlış işlem yapılması buzdolabın performansını etkiler ve soğutması konusunda hava kaybına neden olur.Servis ekibimiz bu konularda sizlere en iyi hizmeti verebilmektedir.

İzmir Beyaz Eşya & Klima & Kombi & Televizyon Servisi İletişim Bilgileri

İletişim Bilgisi : 0232 226 08 88
Mail Adresi : destek@arcelikbekoizmirservisi.com

22 Ekim 2017
3.392 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN