Vestel Maya Buzdolabı Ne Kadar?(En iyi çözüm)

Vestel Maya fiyatı ortalama 11 bin TL civarındadır.

Vestel buzdolapları Fiyatları ne kadar?

En Popüler Vestel Buzdolapları

  • Vestel NFK48001 X No Frost Kombi Buzdolabı 5.799,00 TL7 satıcı
  • Vestel NFK48001 No Frost Kombi Tipi Buzdolabı 5.599,00 TL11 satıcı
  • Vestel SC47001 Çift Kapılı Buzdolabı 6.120,00 TL12 satıcı
  • Vestel NF64012 E ION WIFI No-Frost Çift Kapılı Buzdolabı 9.119,04 TL14 satıcı

Vestel Puzzle kaç lt?

655 LT A+ No-Frost Buzdolabı PUZZLE NF655 X.

Vestel Puzzle buzdolabı kaç litre?

Vestel Puzzle NF655 EX Buzdolabı Özellikleri Vestel Puzzle NF655 EX vakum gardırop tipi buzdolabı 655 litre net hacim sunuyor.

Vestel wifi buzdolabı ne işe yarar?

Dijitalleşen dünyada erişilebilirlik kolaylaştı. Wifi Teknolojisi ile dünyanın neresinde olursanız olun, buzdolaplarına erişimiz oldukça kolay. Telefonunuz ile buzdolabınızın sıcaklık değerleri değiştirilebilir, ürün modları düzenleyebilir, (varsa) bölmeleri açıp kapatabilirsiniz.

Buzdolabı en büyük kaç litre?

Genelde çekirdek aileler için 500 lt altındaki ürünler yeterli hacmi sağlarken çok fazla bireyin yer aldığı ailelerde ve kalabalık ortamlardaki kullanımlar için 500 lt ‘den daha fazla hacme sahip büyük boy buzdolabı modelleri tercih edilir.

Vestel en büyük buzdolabı kaç litre?

Vestel buzdolabı 620 lt veya daha geniş iç hacme sahip modelleri tek veya çift kapılı seçenekler ile üretmektedir.

You might be interested:  Buzdolabı Taşındıktan Sonra Ne Zaman Fişe Takılır? (Çözünme)

Buzdolabı kaç lt?

Piyasadaki buzdolapları 60 litreden 600 litreye kadar değişen iç hacimlere sahip. Litre hesabını kişi başına kabaca 110-160 litre gibi düşünmek mümkün.

Vestel buzdolabı ısı ayarı kaç olmalı?

Buzdolabı ayarı + 4 derece ve – 18 derece arasında bulunması gerekmektedir.

Vestel White FR 540 No Frost kaç litre?

Vestel NFK540 E A++ Ion 540 lt No – Frost buzdolabı modeli, 540 litrelik geniş hacminin yanı sıra pek çok özellikle kullanıcılarını karşılıyor.

Dolap neden su akıtır?

Dolabın drenaj kanalları gereksiz buzlanmadan dolayı tıkanır. Böyle durumlarda su, su tahliye kanalı yerine ilk bulduğu açıklıktan su akıtmaya başlar. Özellikle de buzdolaplarının alt kapısının tavan kısmında hava menfezlerinde akıtma daha yoğun oranda söz konusu olacaktır.

Buzdolabı boyu kaç cm?

Standart buzdolapları 70 cm genişliğindedir. XL buzdolapları 75 cm genişliğindedir. XXL buzdolapları 86 cm genişliğindedir.

Buzdolabı soğutmuyor neden olur?

Uzun süre buzdolabının açık kalmış olması buzdolabının soğutmama nedenleri arasındadır. Uzun süre elektriklerin gitmiş ve gelmemiş olması da soğutmayı engellemektedir. Buzdolabı ayarının düşüşe geçmiş olması da bu sorunun sebeplerinden biri olabilir ve bu ayarın yükselmesi ile düzelebilen bir durumdur.

Buzdolabında SF ne demek?

SF yanıp sönerken basmaya devam edildiğinde -16oC’den başlayacaktır. SF yanıp sönerken 5 sn hiçbir tuşa basılmadan beklenirse SF harfleri sabitlenir ve Hızlı Dondurma Modu Aktif hale gelir.

Vestel buzdolabı E işareti nedir?

Ekonomi modu seçili iken soğutucu ve dondurucu bölme sıcaklık göstergelerin- de ” E ” harfi görünecektir. Mod seçili iken çember içindeki ” e ” sem- bolü de mod ekranında görünecektir. Mod süresince; Dondurucu bölme sıcaklık değerleri ayarlanabilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *