Vestel Buzdolabı Garanti Süresi Ne Kadar?(Çözülmüş)

Vestel markalı ürünlere 2 yıl garanti verilmekte olup, ürünlerin ambalajında 2 yıl süreli garanti belgeleri mevcuttur.

Vestel garanti süresi ne kadar?

· Tüm Seg ürünleri Vestel Elektronik Sanayi ve Ticaret A.Ş. garantisi altında olup, Yetkili servisleri tarafından 2 yıl garanti hizmeti verilmektedir.

Vestel kurulum ücreti ne kadar?

Vestel Seg ürünlerine 85 tl kurulum ücreti alıyor.

Buzdolabı kaç yıl garantili?

Montaj tarihi itibariyle ilk 6 ay (180 gün) içinde statik buzdolabı için +4 yıl ek garanti tavsiye edilen perakende ücreti 349 TL’dir. Montaj tarihi geçtikten sonra 36. Aya (1095 gün) kadar +4 yıl ek garanti tavsiye edilen perakende ücreti 449 TL’dir.

Vestel Servis ücretleri ne kadar?

Servis Formu Ücretsis arıza tespıtı yaptırabilirsiniz. Vestel Televizyonunuzu yerinde Servis: Teknik Servisimiz arızalı televizyonunuzu adresinizde arıza tespiti. 50 TL arıza tespıtı yaptırabilirsiniz. Sorununuz garanti kapsam dahilinde değilse servis ücreti ödemeniz gerekir. 50 TL.

Beyaz Eşya garanti süresi ne kadar?

Tüketici Yasası’nın bir yıllık garanti zorunluluğuna rağmen aralarında, Arçelik, Bosch, Beko, Profilo, Demirdöküm, Siemens, Vestel, Electrolux, AEG, Ariston, Indesit gibi beyaz eşya firmaları ürünlerine şu anda üç yıl garanti veriyor.

Vestel garanti ne zaman başlar?

Büyük Beyaz Eşya ürünleri 3 yıl, Ankastre mikrodalgalar ve solo mikrodalgalar 2 yıl Vestel garantisi kapsamındadır. Beyaz Eşya ürün grubunda fatura tarihinden itibaren 3 yıl içinde ürünün garantisi başlatılmalıdır.

You might be interested:  Bosch Buzdolabı Açma Kapama Düğmesi Nerede?(En iyi çözüm)

Vestel TV kurulumu için servis beklemek şart mı?

Yetkili servis tarafından kurulum zorunluluğu yoktur ancak hasar vb. durumlara karşı servis hizmeti önerilir. Kurulum hizmeti talep ettiğiniz takdirde Vestel müşteri hizmetlerini arayarak ücretli kurulum talebinde bulunabilirsiniz.

A101 Hi Level kurulum ücretli mi?

A101 Hi Level TV’de Kurulum Ücreti İsteniyor. Üzerinde “Sunny Servis Garantisi altındadır.” yazıyor. Kurulumu yapmak için servisi aradım fakat 80 TL ilk kurulum ücreti talep ettiler. A101 ‘i aradım bana prosedürün böyle olduğunu söylediler.

Vestel Derin Dondurucu kaç yıl garantili?

Vestel markalı ürünlere 2 yıl garanti verilmekte olup, ürünlerin ambalajında 2 yıl süreli garanti belgeleri mevcuttur.

Beko buzdolabı kaç yıl garantili?

Beko 3 yıl garanti kapsamındaki ürünleri: Buzdolabı, Bulaşık makinesi, Derin Dondurucu, Fırın, Termosifon şofben, Televizyon, Çamaşır makinesi, Klima, LCD Tv, Monitör, Kurutma makinesi ve Kombi Beko 2 yıl garanti kapsamındaki ürünler: Mini ve Midi fırın, Mikrodalga fırın, Set üstü ocak, Aspiratör, Müzik setleri, Halı

Bosch buzdolabının garanti süresi ne kadar?

Ürünleriniz güvencemiz altında. +2 yıl veya +4 yıl ek garanti hizmeti ile almış olduğunuz ürününüzü, tüm garanti haklarıyla 5 ya da 7 yıl süresince koruma altına almış olursunuz. Uzman kadrosu ile Bosch Yetkili Servisleri ürününüz için en güvenilir onarım hizmetini sunar.

Garanti süresi ne kadar?

MADDE 6 – (1) Garanti süresi; malın tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu Yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimi ile tespit edilen değer kadardır.

Vestel buzdolabı servis ücreti ne kadar?

Ücretsiz arıza tespiti yaptırabilirsiniz. Vestel Buzdolabı yerinde Servis: Teknik Servisimiz arızalı Buzdolabınızı adresinizde arıza tespiti. 50 TL arıza tespiti yaptırabilirsiniz. Sorununuz garanti kapsam dahilinde değilse servis ücreti ödemeniz gerekir. 50 TL.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *