Vestel Buzdolabı Fiyatları Ne Kadar?(En iyi çözüm)

En Popüler Vestel Buzdolapları

  • Vestel NFK48001 X No Frost Kombi Buzdolabı6.499,00 TL3 satıcı
  • Vestel NFK48001 No Frost Kombi Tipi Buzdolabı5.534,10 TL11 satıcı
  • Vestel SC47001 Çift Kapılı Buzdolabı6.120,00 TL12 satıcı
  • Vestel NF64012 E ION WIFI No-Frost Çift Kapılı Buzdolabı9.119,04 TL16 satıcı

Vestel en büyük buzdolabı kaç litre?

Vestel buzdolabı 620 lt veya daha geniş iç hacme sahip modelleri tek veya çift kapılı seçenekler ile üretmektedir.

Vestel NF52001 no frost buzdolabı kaç litre?

VESTEL NF52001 S Siyah 520 Lt No – Frost Buzdolabı

Buzdolabı en büyük kaç litre?

Genelde çekirdek aileler için 500 lt altındaki ürünler yeterli hacmi sağlarken çok fazla bireyin yer aldığı ailelerde ve kalabalık ortamlardaki kullanımlar için 500 lt ‘den daha fazla hacme sahip büyük boy buzdolabı modelleri tercih edilir.

Siemens XXL buzdolabı kaç litre?

Siemens KG86BAIF0N F 682 lt Çift Kapılı XXL Buzdolabı Beyaz Özellikleri. Siemens KG86BAIF0N buzdolabı özellikleri arasında yer alan 631 lt ‘lik toplam hacmi ile dikkatlerden üzerine çekiyor.

Buzdolabı kaç lt?

Piyasadaki buzdolapları 60 litreden 600 litreye kadar değişen iç hacimlere sahip. Litre hesabını kişi başına kabaca 110-160 litre gibi düşünmek mümkün.

Vestel Maya buzdolabı kaç para?

Vestel Maya fiyatı ortalama 11 bin TL civarındadır.

You might be interested:  Buzdolabı Lastiği Nasıl Yapıştırılır? (Çözünme)

Dolap neden su akıtır?

Dolabın drenaj kanalları gereksiz buzlanmadan dolayı tıkanır. Böyle durumlarda su, su tahliye kanalı yerine ilk bulduğu açıklıktan su akıtmaya başlar. Özellikle de buzdolaplarının alt kapısının tavan kısmında hava menfezlerinde akıtma daha yoğun oranda söz konusu olacaktır.

Vestel Puzzle buzdolabı kaç litre?

Vestel Puzzle NF655 EX Buzdolabı Özellikleri Vestel Puzzle NF655 EX vakum gardırop tipi buzdolabı 655 litre net hacim sunuyor.

Vestel nf52001 kaç litre?

520 litre iç hacmi bulunan Vestel buzdolabının F enerji sınıfı sayesinde tasarruflu olmayı hedeflemiştir.

Statik Buzdolabı ne demek?

Statik buzdolaplarının içerisindeki kanallarda dolaşan hava ilk olarak soğuyacak kendi içerisine ve yiyeceklerin donmasını sağlamaktadır. Statik buzdolaplarında içerideki hava soğurken dolap içerisindeki sıcak hava ile karşılaşarak iki farklı sıcaklık oluşmasıyla donma ve karlaşma meydana gelmektedir.

Buzdolabı en fazla kaç litre olmalı?

İki kişi olarak çok fazla misafiriniz olmuyorsa ve günlük tüketimden yanaysanız 200 litre civarı bir buzdolabı sizin için yeterli olacaktır. Evde üç ya da dört kişi yaşıyorsanız tercih edeceğiniz buzdolabı hacminin en az 520 litre olması gerekiyor.

Profilo XXL buzdolabı kaç litre?

Geniş hacmi sayesinde yiyeceklerinizi yer sıkıntısı çekmeden dilediğiniz kadar koruyan Profilo XXL buzdolabı kaç litre hacme sahip olmasıyla da merak edilir. 631, 641 litre gibi yüksek değerlerle net iç hacme sahip Profilo XXL buzdolapları oldukça geniş depolama özelliğine sahiptir.

Arçelik XXL buzdolabı kaç litre?

Kalabalık Ailelerin Aradığı Çözüm: Arçelik XL Serisi Türkiye’nin en geniş brüt iç hacimli buzdolabı olan El No modelini de kapsayan XL Serisi, 550 litre ve üzerindeki Arçelik buzdolabı modellerinden oluşuyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *