Uğur Buzdolabı Nasıl?

Uğur buzdolabı derecesi kaç olmalı?

Ürününüzün iç sıcaklığı -18 ‘C ile -25 ‘C derece olarak ayarlanabilmektedir.

Uğur buzdolapları kaç lira?

30 Kasım 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 11 Uğur Buzdolapları modeli içerisinde en ucuz Uğur Buzdolapları fiyatı 3425.0 TL iken, en yüksek Uğur Buzdolapları fiyatı 8768.0 TL olarak sitemizde yer alıyor.

Uğur derin dondurucunun buzdolabı var mı?

İster derin dondurucu isterseniz de buzdolabı olarak kullanılabilen 7 çekmeceli ve no-frost olan dikey ürün 11 aya varan taksit imkanı, ücretsiz 7 yıl garanti fırsatıyla tüm Uğur yetkili bayilerinde ve yenilenen yeni yüzüyle www. ugur.com.tr’de sizleri bekliyor.

Uğur Buzdolabı neden soğutmaz?

Uğur buzdolabında soğutma problemi yaşıyorsanız buzdolabınızda kompresör arızası olabilir. Buzdolabı gaz kaçağı soğutmayı etkileyen durumdur. Evaporatör bobininin buzdoalbı ile dondurucu arasında bulunan hava kanallarının buzsuz olması gerekmektedir.

Derin dondurucu ısı ayarı kaç olmalı?

Daha çok gıdayı dondurmak için dereceyi -21 °C veya -22 °C olarak ayarlayın. Çevirmeli kontrol panelli buzdolabınızda soğutucu ve dondurucu bölmesi için ideal değer 3’tür.

Buzdolabı ayarı kaç olmalı?

Buzdolabı kullanırken en ideal şekilde kullanabilmek için buzdolabının kullanım durumuna ve mevsimsel değişikliklere göre ayarının yapılması gerekmektedir. Buzdolabı ayarı + 4 derece ve – 18 derece arasında bulunması gerekmektedir.

You might be interested:  Buzdolabı Kokusunu Nasıl Giderilir?(Mükemmel cevap)

Uğur derin dondurucu fiyatları ne kadar?

En Popüler Uğur Derin Dondurucular

  • Uğur UCF 310 SSL – UED 310 A++ Sandık Tipi Derin Dondurucu 4.759,00 TL1 satıcı
  • Uğur UED 560 D/S Sandık Tipi Derin Dondurucu 5.582,66 TL12 satıcı
  • Uğur UED 7266 DTK Antrasit 7 Çekmeceli Derin Dondurucu 5.601,87 TL14 satıcı
  • Uğur UED 460 D/S Sandık Tipi Derin Dondurucu 4.399,00 TL22 satıcı

Bosch buzdolabı fiyatları ne kadar?

En Popüler Bosch Buzdolapları

  • Bosch KGN56VIF0N No-Frost Kombi Tipi Buzdolabı 12.617,98 TL7 satıcı
  • Bosch KGN55VIF0N Kombi No-Frost Buzdolabı 9.500,00 TL5 satıcı
  • Bosch KGN55VWF0N Kombi No-Frost Buzdolabı 8.800,00 TL9 satıcı
  • Bosch KGN76AWF0N Kombi No Frost Buzdolabı 13.867,20 TL11 satıcı

Uğur Derin Dondurucu kime aittir?

Uğur Derin Dondurucu, 1954 yılından itibaren Uğur Şirketler Grubu bünyesinde yer alan Uğur Soğutma A.Ş.

Uğur Derin Dondurucu sarı ışık ne ise yarar?

Sarı düğmeye basıldığında ürün hızlı dondurma moduna girer ve en soğuk değerlerde çalışmaya başlar (Kompresörü sürekli olarak çalışır). Sarı ışık yandığında otomatik ısı ayarı (termostat) devreden çıkmış olur.

Uğur Derin Dondurucu neden karlanma yapar?

Havanın içinde su buharı bulunur ve derin dondurucunun kapağı açıldığında, derin dondurucunun içine dolan bu hava önce sıvı haline geçer sonra da bu sıvı donarak buzlanmaya neden olur. Eskimiş dolap kapağından içeriye sızan nemli hava içeride yoğunlaştıkça sıvı hale gelir ve buzlanma gerçekleşerek buzlanma devam eder.

Buzdolabının üstü neden soğutmaz?

Bu sorunun temel nedeni ise buzdolaplarının soğutma donanımlarının çoğunun üst kısımda bulunmasıdır. Eğer buzdolabının motoru çalışıyor (ses geliyor) ancak soğutmuyorsa gaz dolaşım sistemi tıkalı olma ihtimali bulunmaktadır. Aynı zamanda buzdolabında bir gaz kaçağı olabileceği de akla getirilmelidir.

You might be interested:  Vestel Buzdolabı Sr Ne Demek?(Mükemmel cevap)

Buzdolabının üst kısmı neden soğutmaz?

Buzdolabı Soğutmuyor Buzdolaplarının kapı ve gövdesi arasında bulunan buton vardır. Bu buzda buzdolabının hava kanallarında tıkamaya neden olacaktır. Böylece hava dolaşımı engellenerek bloklama meydana gelecek dolayısıyla da buzdolabının altı soğuturken üst kısmı soğutmayacaktır.

Buzdolabı Derin Dondurucu neden soğutmaz?

Derin dondurucudaki soğutma sorunu kondanser fanından kaynaklı bir arızadan ötürü meydana gelmiş olabilir. Eğer dondurucunun bahsettiğimiz bu fanı herhangi bir durumdan ötürü çalışmıyorsa o zaman dondurucu performans düşüklüğü yaşar ve soğutamaz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *