Survivorda Buzdolabı Ödülünü Kim Kazandı?(Soru)

Survivor 2021 Bugünkü ödül oyununu kim kazandı?

Oyunun ilk etabından kıran kırana yaşanan mücadelede mavi takım ve kırmızı takımın atakları nefes kesen anlara sahne oldu. Heyecan dolu mücadelenin ardından Survivor ‘da karma ödül oyununu 10-9’luk skorla kırmızı takım kazandı.

Survivorda son oyunu kim kazandı?

Sonrasındaki beş karşılaşmayı alan Kırmızı takım, ödül oyununu 10-8 skorla kazanarak salı gecesinin de galibi oldu. Böylece sezonun son ödül oyununu kırmızı takım kazanmış oldu. SURVİVOR ‘DAN KİM ELENDİ?

Survivorda ödül oyununu hangi takım kazandı?

Ödül oyununda heyecan ve mücadele baştan sona kadar devam etti. Bir Mavi takım bir Kırmızı takımın öne geçtiği ödül oyununda 10-8 skorla kazanan Mavi takım oldu.

2021 19 Nisan Survivor ödül oyununu kim kazandı?

Kıran kırana geçen ve bu zamana kadar Survivor 2021 ‘de verilen en büyük ödül için yarış gerçekleşti. Reşat ile Çağrı arasında yaşanan gerginliğin ardından iki takım da oyuna konsantre oldu. Başa baş bir yarış olan ödülünü Ayşe’nin sayısı ile gönüllüler kazandı.

Survivor 2021 para ödülü ne kadar?

Yarışmanın birincisinin yine 500 bin TL alması bekleniyor.

You might be interested:  Buzdolabı Düzenlemesi Nasıl Yapılır?(Çözüm bulundu)

Survivor yari finale kim cikti 2021?

Survivor 2021 ‘in 23 Haziran tarihli 127. bölümünde Ayşe, Poyraz ve Aleyna’nın mücadelesine sahne olan yarışta gecenin kazananı Ayşe oldu. Böylece Ayşe ve İsmail yarı finale kalırken, Poyraz ve Aleyna SMS oylamasına çıktı.

Survivor 2021 araba ödülü kim kazandı?

Araba ödülü ve dokunulmazlık oyunu ile ekranlara gelen Survivor 2021 ‘in 9 Haziran tarihli 115. bölümünde heyecan dolu mücadelelerin ardından haftanın ilk eleme adayı belli oldu. Dokunulmazlık ödülünün galibi olan Poyraz’ın eleme adayını belirlediği gecede araba ödülüne kavuşan isim Dora oldu.

3 Mayıs 2016 Survivor ödül oyununu kim kazandı?

Performans mücadelesini kadınlarda Merve, erkeklerde de Sergen kazandı.

3 Haziran 2016 Survivor ödül oyununu kim kazandı?

Kırmızı takım atağa geçerek skoru 5-2 yaptı. Mavi takımın mücadeleyi bırakmayıp farkı kapattığı oyun bayrak yarışına kaldı. 9-9luk skorda Poyraz, 10 küpü rakibinden önce devirerek ödül oyununu takımına kazandırdı. Böylece gecenin ödül oyununun da sahibi mavi takım yarışmacıları oldu.

10 Mayıs 2016 Survivor ödül oyununu kim kazandı?

Erkeklerin kazananı İsmail Balaban olarak belirlendi.

Survivor’da bu akşam ödül oyununu kim kazandı 19 Nisan?

Erkek yarışmacılar arasında sembolü kazanan İsmail oldu.

Survivor bayrak yarışı kim kazandı?

Sonraki turda ise Aleyna Kalaycıoğlu, Ayşe’yi ilk karşılaşmalarında yenmeyi başarırken Berkay, Poyraz’ı ve İsmail Balaban da eski takım arkadaşı Sergen’i yendi. 9-9 eşitliğin olduğu oyunda bayrak yarışında kazanan kırmızı takım oldu.

Survivor 2021 Salı günü kim kazandı?

Survivor 2021 ‘in 1 Haziran Salı akşamı TV8’de yayınlanan bölümünde rakibini parkurda mağlup eden kırmızı takım iletişim ödülünün sahibi oldu. Haftanın eleme konseyinde SMS birincileri Steven ve Berkay olurken, potaya Batuhan ve Poyraz girdi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *