Survivor Buzdolabı Ödülünü Kim Kazandı?(En iyi çözüm)

Survivor 2021 Bugünkü ödül oyununu kim kazandı?

Oyunun ilk etabından kıran kırana yaşanan mücadelede mavi takım ve kırmızı takımın atakları nefes kesen anlara sahne oldu. Heyecan dolu mücadelenin ardından Survivor ‘da karma ödül oyununu 10-9’luk skorla kırmızı takım kazandı.

Survivor dün akşamki ödül oyununu hangi takım kazandı?

Ödül oyununda heyecan ve mücadele baştan sona kadar devam etti. Bir Mavi takım bir Kırmızı takımın öne geçtiği ödül oyununda 10-8 skorla kazanan Mavi takım oldu.

Survivor 2021 19 nisan ödül oyununu kim kazandı?

Kıran kırana geçen ve bu zamana kadar Survivor 2021 ‘de verilen en büyük ödül için yarış gerçekleşti. Reşat ile Çağrı arasında yaşanan gerginliğin ardından iki takım da oyuna konsantre oldu. Başa baş bir yarış olan ödülünü Ayşe’nin sayısı ile gönüllüler kazandı.

Survivor En Son ödül oyununu kim kazandı?

Survivor 2020’nin son ödül oyununu mavi takım kazandı.

Survivor 2021 para ödülü ne kadar?

Yarışmanın birincisinin yine 500 bin TL alması bekleniyor.

Survivor yari finale kim cikti 2021?

Survivor 2021 ‘in 23 Haziran tarihli 127. bölümünde Ayşe, Poyraz ve Aleyna’nın mücadelesine sahne olan yarışta gecenin kazananı Ayşe oldu. Böylece Ayşe ve İsmail yarı finale kalırken, Poyraz ve Aleyna SMS oylamasına çıktı.

You might be interested:  Buzdolabı Olmadan Önce Yiyecekler Nasıl Saklanırdı?

3 Mayıs 2016 Survivor ödül oyununu kim kazandı?

Performans mücadelesini kadınlarda Merve, erkeklerde de Sergen kazandı.

Survivor 2021 3 Haziran ödül oyununu kim kazandı?

Kırmızı takım atağa geçerek skoru 5-2 yaptı. Mavi takımın mücadeleyi bırakmayıp farkı kapattığı oyun bayrak yarışına kaldı. 9-9luk skorda Poyraz, 10 küpü rakibinden önce devirerek ödül oyununu takımına kazandırdı. Böylece gecenin ödül oyununun da sahibi mavi takım yarışmacıları oldu.

5 Haziran Survivor ödül oyununu kim kazandı?

Zorlu anların yaşandığı oyunda final turunda ise Batuhan ve Poyraz eşleşti. Finalde Batuhan’ı 5 -0 yenen Poyraz, mutlu sona ulaşacak haftanın dokunulmazlık ödülünü kazanan yarışmacı oldu.

Survivor 2021 Salı günü kim kazandı?

Survivor 2021 ‘in 1 Haziran Salı akşamı TV8’de yayınlanan bölümünde rakibini parkurda mağlup eden kırmızı takım iletişim ödülünün sahibi oldu. Haftanın eleme konseyinde SMS birincileri Steven ve Berkay olurken, potaya Batuhan ve Poyraz girdi.

Büyük Ödülü Kim Kazandı?

Oyun ilk önce kadın yarışmacılar arasında başladı. Zorlu turda Aleyna Çalışkan Ayşe’yi mağlup ederek ödülü aldı. Erkeklerde ise Berkay ve Dora’nın elenmesi ile sembolü Batuhan kazandı.

Survivor bayrak yarışı kim kazandı?

Sonraki turda ise Aleyna Kalaycıoğlu, Ayşe’yi ilk karşılaşmalarında yenmeyi başarırken Berkay, Poyraz’ı ve İsmail Balaban da eski takım arkadaşı Sergen’i yendi. 9-9 eşitliğin olduğu oyunda bayrak yarışında kazanan kırmızı takım oldu.

Survivor Yarı Finali Kim Kazandı?

Final anında Ayşe 9 sayı üstünlüğü ile yarı final oyununu kazanan isim oldu. Böylece Survivor ‘da yarı finale kalan yarışmacılar İsmail ve Ayşe oldu.

Kim dokunulmaz oldu?

Survivor 2021’de son dokunulmazlık oyununu kazanan Berkay oldu. İki kez dokunulmazlık sembolünü kazanan Berkay, daha önce Aleyna’yı eleme adayı olarak göstermişti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *