Silverline Buzdolabı Nerede Üretiliyor?(Mükemmel cevap)

Silverline, 1994 yılında Türkiye’de kurulmuş, fabrikası Merzifon’da bulunan beyaz eşya şirketi. 1994 yılında ilk olarak Gümüşfon adıyla Türkiye’nin Amasya ili, Merzifon ilçesinde aspiratör ve davlumbaz üretimi ile sektöre giriş yapmıştır. İlk olarak Softline ismi verilen aspiratör üretildi.

Silverline kime ait?

Silverline, 1994 yılında (Gümüşfon adıyla) kurulan beyaz eşya markasıdır. Silverline ürün grubu davlumbaz ve aspiratör, fırın, ocak, bulaşık makinesi, buzdolabı, mikrodalga, eviye ve bataryadan oluşuyor. Türk şirketi Silverline Pazarlama A.Ş. ürünleri yurt dışına ihraç edilmektedir.

Silverline nasıl bir marka?

Silverline Avrupa’nın ilk 5, dünyanın ilk 10 davlumbaz üreticisinden biridir.1000’in üzerinde çalışanı ile yenilikçi ve tasarım gücü yüksek tüketici ve çevre dostu ürünler geliştirmektedir. Almanya ve İtalya temsilcilikleri yer almakta ve 70’in üzerinde ülkeye ihracat yapmaktadır.

Silverline ne iş yapar?

Silverline Endustri ve Ticaret A.Ş. SİLVERLİNE ENDÜSTRİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ, ankastre mutfak aletlerinin imalat ve pazarlanması ile uğraşan Türkiye merkezli bir şirkettir. Şirket ayrıca 170 yetkili servis noktası aracılığıyla satış sonrası hizmetler vermektedir.

ESTY markası kime ait?

Esty, 1994’te Merzifon Organize Sanayi Bölgesinde kurulan yerli sermaye Silverline Ev Gereçleri Sat. Paz. A.Ş. bünyesinde yer alan bir markadır ve ocak, fırın, mikrodalga fırın, buzdolabı, derin dondurucu, bulaşık makinesi, evye ve batarya gibi mutfak eşyaları üretir.

LUNO ankastre set hangi marka?

LUNO ankastre setler bir SILVERLINE markasıdır. Montaj ve kurulum hizmetlerini Silverline servisleri sağlamaktadır.

You might be interested:  Buzdolabı Silmek Için Ne Kullanılır?(Soru)

Teka markası hangi ülkeye ait?

Teka Grup, Heritage B holdinginin bir parçası olan çok uluslu bir Alman şirketidir. Grubun içinde Teka, Küppersbusch, Intra, Mofém ve Thor gibi dünya çapında lider markalar yer almaktadır.

Ibrahim Atay Kimdir?

İbrahim Atay 1958 yılında Amasya- Gümüşhacıköy’de doğdu. 1984 yılında Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesini bitirdi. Amasya’ya ilk yatırımını 1994 yılında aspiratör ve davlumbaz üretimi yapan Silverline Endüstri ve Ticaret A.Ş.’yi kurarak yaptı.

Simfer Fırın nerede üretiliyor?

Üretim yeri Kayseri olan Simfer, yerli markalar içinde kalitesi ve tasarımı ile öne çıkan markalar arasında yer alıyor.

Simfer nasıl bir marka?

Simfer 7036 Ocak Patlaması Ve Yetkili Servis Sorunu Sadece tellerini bırakıp ocağı götürdüler.

Kumtelin sahibi kim?

Kumtel Dayanıklı Tüketim A.Ş, Türkiye merkezli bir beyaz eşya üreticisidir. Şirket, 1972 yılında Mustafa Köseoğlu tarafından kurulmuştur. Şirketin merkezi ve fabrikası Kayseri’nin Melikgazi ilçesinde bulunan Kayseri Organize Sanayi Bölgesi’nde yer almaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *