Siemens Buzdolabı Ne Kadar?

Siemens buzdolapları kaç lira?

En Popüler Siemens Buzdolapları

  • Siemens KG76NAIF0N Kombi No Frost Buzdolabı 15.723,00 TL12 satıcı
  • Siemens KG86NAI42N XXL Kombi No-Frost Buzdolabı 17.264,00 TL3 satıcı
  • Siemens KG76NAWF0N Kombi No Frost Buzdolabı 14.065,00 TL14 satıcı
  • Siemens KG55NVWF0N Kombi No Frost Buzdolabı 9.526,00 TL5 satıcı

Siemens XXL buzdolabı kaç litre?

Siemens KG86BAIF0N F 682 lt Çift Kapılı XXL Buzdolabı Beyaz Özellikleri. Siemens KG86BAIF0N buzdolabı özellikleri arasında yer alan 631 lt ‘lik toplam hacmi ile dikkatlerden üzerine çekiyor.

Siemens iSensoric buzdolabı ne demek?

iSensoric teknolojisine sahip Siemens donduruculu buzdolapları, gıdalarınızı daha uzun süre mükemmel biçimde taze tutar ve size maksimum esnekliği sunar. Bunu sağlamak için sensörler tüm ilgili bilgileri otomatik olarak daha sonra bunları işleyen akıllı kumanda ünitesine gönderir.

Bosch buzdolabı fiyatları ne kadar?

En Popüler Bosch Buzdolapları

  • Bosch KGN56VIF0N No-Frost Kombi Tipi Buzdolabı 12.617,98 TL7 satıcı
  • Bosch KGN55VIF0N Kombi No-Frost Buzdolabı 9.500,00 TL5 satıcı
  • Bosch KGN55VWF0N Kombi No-Frost Buzdolabı 8.800,00 TL9 satıcı
  • Bosch KGN76AWF0N Kombi No Frost Buzdolabı 13.867,20 TL11 satıcı

Siemens buzdolabı soğutmuyor neden?

Buzdolabınız çalışıyor ama soğutmuyor ise kapısı düzgün kapanmamış olabilir. Gaz kaçağı olan buzdolaplarında da soğutma sorunu görülmektedir. Soğutucu ve dondurucu bölümlerinin sıcaklık ayarı doğru ayarlanmamış olabilir. Su tahliye kanalları tıkalı veya rezistansı bozuk buzdolabında da soğutma sorunu baş gösterecektir.

You might be interested:  Arçelik Buzdolabı Gövde Sensörü Nerede?(Mükemmel cevap)

Siemens ve Bosch aynı mı?

siemens modern ankastre ürünlerde bosch ise solo ve klasik ürünlerde daha çok faaliyet göstermektedir. alman bsh (bkz: bosch und siemens hausgerate gmbh) group’a ait farklı iki markadır bosch ve siemens. ayrica babamin 25 senesini verdigi guzide firmadir kendileri.

Buzdolabı en fazla kaç litre olmalı?

Ayrıca kışlık ve yazlık dondurulmuş gıda hazırlama alışkanlığınıza göre buzdolabı hacmini en fazla 600 litreye kadar çıkartabiliyorsunuz. Kalabalık bir aileyseniz ve evde 5 kişiden fazla yaşıyorsanız en az 700 litrelik buzdolaplarını tercih ediyor olmalısınız.

Arçelik en büyük buzdolabı kaç litre?

Kombi tipi dolap tasarımına sahip ürün, 720 litrelik devasa iç hacim, bu ürünü tercih edenlere alan kullanımında yepyeni çözümler sunuyor. 83 cm genişliğindeki Arçelik Diamond, gardırop tipi ürünlerden sonraki en büyük Arçelik buzdolapları ölçüleri bulunan model olarak öne çıkıyor.

Siemens buzdolabı Super tuşu ne işe yarar?

– Süper Soğutma Tuşu nedir? * Süper Soğutma Tuşu ile soğutucu kısmındaki ısı hızlı bir şekilde +2° C’ye düşürülür. Bu özellikle büyük miktarlarda yeni yiyecek maddeleri buzdolabına yükleneceği zaman istenmeyen ısı düşüşlerini ve böylelikle yiyeceklerin vitaminlerini kaybetmelerini engelleyen koruyucu bir sistemdir.

Siemens iSensoric ne demek?

Akıllı sensör teknolojisine sahip Siemens çamaşır makineleri autoDry teknolojisi ile çamaşırlarınızın eşit bir şekilde kuruduğunu otomatik olarak algılar ve aşırı kurutmaya bağlı çekme riskini ortadan kaldırır. Daha az enerji harcayarak çamaşırlarınızı en ideal biçimde kurutmanızı sağlar.

Siemens iSensoric nedir?

Siemens ‘in yeni çamaşır makineleri iSensoric teknolojisi ile donatılan hassas sensörleri sayesinde çamaşırların miktarını, kirlilik derecesini ve kumaş türünü algılayarak, en uygun su sıcaklığını, en uygun deterjan miktarını, durulama ve sıkma ayarlarını otomatik olarak yapabiliyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *