Siemens Buzdolabı Kd 70 Na 40 Ne?

Siemens XXL buzdolabı kaç litre?

Siemens KG86BAIF0N F 682 lt Çift Kapılı XXL Buzdolabı Beyaz Özellikleri. Siemens KG86BAIF0N buzdolabı özellikleri arasında yer alan 631 lt ‘lik toplam hacmi ile dikkatlerden üzerine çekiyor.

Siemens buzdolapları kaç lira?

En Popüler Siemens Buzdolapları

  • Siemens KG76NAIF0N Kombi No Frost Buzdolabı 15.723,00 TL12 satıcı
  • Siemens KG86NAI42N XXL Kombi No-Frost Buzdolabı 17.264,00 TL3 satıcı
  • Siemens KG76NAWF0N Kombi No Frost Buzdolabı 14.065,00 TL14 satıcı
  • Siemens KG55NVWF0N Kombi No Frost Buzdolabı 9.526,00 TL5 satıcı

Siemens buzdolabı soğutmuyor neden?

Buzdolabınız çalışıyor ama soğutmuyor ise kapısı düzgün kapanmamış olabilir. Gaz kaçağı olan buzdolaplarında da soğutma sorunu görülmektedir. Soğutucu ve dondurucu bölümlerinin sıcaklık ayarı doğru ayarlanmamış olabilir. Su tahliye kanalları tıkalı veya rezistansı bozuk buzdolabında da soğutma sorunu baş gösterecektir.

Buzdolabı en fazla kaç litre olmalı?

Ayrıca kışlık ve yazlık dondurulmuş gıda hazırlama alışkanlığınıza göre buzdolabı hacmini en fazla 600 litreye kadar çıkartabiliyorsunuz. Kalabalık bir aileyseniz ve evde 5 kişiden fazla yaşıyorsanız en az 700 litrelik buzdolaplarını tercih ediyor olmalısınız.

Siemens ve Bosch aynı mı?

her ikisi de aynı fabrikadan çıktığından aralarında pek fark yoktur. alman bsh (bkz: bosch und siemens hausgerate gmbh) group’a ait farklı iki markadır bosch ve siemens. ayrica babamin 25 senesini verdigi guzide firmadir kendileri.

You might be interested:  Buzdolabı Tamiri Nasıl Yapılır?(Soru)

Arçelik en büyük buzdolabı kaç litre?

Kombi tipi dolap tasarımına sahip ürün, 720 litrelik devasa iç hacim, bu ürünü tercih edenlere alan kullanımında yepyeni çözümler sunuyor. 83 cm genişliğindeki Arçelik Diamond, gardırop tipi ürünlerden sonraki en büyük Arçelik buzdolapları ölçüleri bulunan model olarak öne çıkıyor.

Bosch buzdolabı fiyatları ne kadar?

En Popüler Bosch Buzdolapları

  • Bosch KGN56VIF0N No-Frost Kombi Tipi Buzdolabı 12.617,98 TL7 satıcı
  • Bosch KGN55VIF0N Kombi No-Frost Buzdolabı 9.500,00 TL5 satıcı
  • Bosch KGN55VWF0N Kombi No-Frost Buzdolabı 8.800,00 TL9 satıcı
  • Bosch KGN76AWF0N Kombi No Frost Buzdolabı 13.867,20 TL11 satıcı

Siemens buzdolabı kimin?

Siemens, Almanya’nın markası olarak karşımıza çıkmaktadır. Diğer bir ifadeyle Siemens bir Alman markasıdır.

Buzdolabının ışığı yanıyor ama soğutmuyor neden?

Eğer buzdolabınızın kapısını açtığınızda ışığı yanıyor ama soğutma yapmıyor ise buzdolabınızın elektrik aldığını ancak parça arızası nedeniyle işlevini yerine getiremediği anlaşılır. Bu durumda buzdolabının motoru, soğutma kanalları ve pervanelerinin kontrol edilmesi gerekir.

Buzdolabının alt tarafı neden soğutmuyor?

Diğer yandan buzdolabının fan bölgesindeki hava kanallarında oluşan tıkanmalar sebebiyle de makinenin alt kısmı soğutamayabilir. Bu durumda buraya dolan buzlar kanalları tıkayarak hava akımının engellenmesine sebebiyet verir.

Buzdolabının üstü soğutmuyor neden?

Bu sorunun temel nedeni ise buzdolaplarının soğutma donanımlarının çoğunun üst kısımda bulunmasıdır. Eğer buzdolabının motoru çalışıyor (ses geliyor) ancak soğutmuyorsa gaz dolaşım sistemi tıkalı olma ihtimali bulunmaktadır. Aynı zamanda buzdolabında bir gaz kaçağı olabileceği de akla getirilmelidir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *