Sharp Buzdolabı Hangi Ülkede Üretiliyor?(En iyi çözüm)

Japonya’nın Tokyo kentinde 1912 yılında kurulan ve teknoloji üreten bir şirket olan Sharp, adını kurucusunun ilk icadı olan kalemden almıştır.

Sharp hangi ulke markasi?

Sharp Corporation, 2016 yılında Tayvan merkezli Foxconn Group’a satıldı. Foxconn’un Malezya, Brezilya, Macaristan ve Çek Cumhuriyeti gibi dünyanın birçok ülkesinde ve Türkiye’de Çorlu’da 14 bin metrekarelik üretim fabrikası bulunuyor.

Sharp Televizyon kim üretiyor?

Sharp Corporation, merkezi Sakai-ku, Sakai’de olan elektronik ürünleri tasarlayan ve üreten bir Japon firmasıdır. Shaupu Kabushiki-Gaisha 2016 yılından beri Tayvan merkezli Foxconn Group’un ayrılmaz bir parçası halindedir. Sharp, dünya çapında 50.000’den fazla kişiye iş olanağı sağlamaktadır.

Sharp Televizyon hangi markanın yan ürünü?

Japonya tarihinde ilk defa büyük ölçekli bir elektronik şirketi yabancı menşeli bir firmaya satıldı. İmzalar atılıyor: Sharp artık Foxconn’un!

Sharp buzdolabı kimin?

Sharp Buzdolabı Japonya’nın Tokyo kentinde 1912 yılında kurulan ve teknoloji üreten bir şirket olan Sharp, adını kurucusunun ilk icadı olan kalemden almıştır.

LG hangi ülkeye ait?

Güney Kore LG Grup (İngilizce: LG Group, Slogan (İngilizce): “Life’s Good” Türkçe: Hayat Güzeldir), Güney Koreli büyük bir şirketler topluluğu olup, elektronik, Cep telefonu ve petrokimyanın da dahil olduğu birçok alanda faaliyet göstermektedir.

Sharp Klima kim üretiyor?

Yapılan yazılı açıklamada şöyle denildi: “Vestel Şirketler Grubu’nun yüzde yüz bağlı ortaklığı Vestel Ticaret A.Ş., 26 Eylül 2014 tarihinde imzaladığı anlaşmayla, Sharp markası lisansı altında beyaz eşya ürünleri geliştirme, üretme ve Avrupa’da satış ve pazarlama hak ve yetkilerini devraldı.

You might be interested:  Buzdolabı Olmadan Önce Yiyecekler Nasıl Saklanırdı?

Iklimsa klima kim üretiyor?

Teknoloji perakende zinciri Teknosa çatısı altında faaliyet gösteren, iklimlendirme sektörünün öncü markası İklimSA, Sabancı güvencesiyle 35 yıldır sürekli büyüyerek ve genişleyerek, Türkiye’nin dört bir yanında 500’den fazla satış-servis ağı ve 5 bölge müdürlüğü ile hizmet veriyor.

Sharp nasıl bir marka?

Uzakdoğu ülkelerinden Japonya’nın dünya piyasasına sunduğu şöhretli bir markadır. Bu marka, Japonya’nın en önde gelen markaları arasında yer alıp, çok uluslu bir şirket olarak da dikkati çeker. Ancak bu 4 ülke arasında Almanya en güçlü ekonomiye sahip olanıdır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *