Samsung Buzdolabı Dijital Gösterge Ayarı Nasıl Yapılır?(EN iyi 5 ipucu)

Samsung buzdolabı kaç derece olmalı?

İdeal sıcaklık değeri -19 °C’dir. En soğuk değer -23 °C’dir.

Samsung buzdolabı Colder ne demek?

Kadran ifadeleri İngilizce ise en soğuk değer Colder veya Coldest, en sıcak değer Cold ‘tur.

Buzdolabında Power Freeze ne demek?

Hızlı dondurma veya soğutma için güçlü soğuk havayı hızlı bir şekilde iletir. Tek bir dokunuşla Power Cool (Güçlü Soğutma) özelliği yiyecek ve içecekleri çabucak soğuturken Power Freeze (Güçlü Dondurma) özelliği dondurma veya donmuş yiyeceği katılaştırmak ve buz yapmak için mükemmeldir.

Power Cool Samsung ne demek?

Buna ek olarak, Power Cool modu tüketicilerin içeceklerini ve yiyeceklerini kısa zamanda tercih edilen oranda soğutabilmesini sağlarken; Moist Fresh Zone ise en uygun nem seviyesini koruyarak, meyve ve sebzelerin saklanabileceği ideal ortamın oluşmasına yardımcı oluyor.

Buzdolabı ayar düğmesi kaçta olmalı?

Buzdolabı ayarı + 4 derece ve – 18 derece arasında bulunması gerekmektedir. Kullanımdan kullanıma fark olmasının yanında artı 2 dereceye göre de ayarlama yapılabilmektedir. Yaz aylarında soğutma derecesinin arttırılması ihtiyacından dolayı +2 ve – 20 aralığında ayar yapılması önerilmektedir.

Buzdolabının alt tarafı kaç derece olmalı?

Buzdolabı hangi sıcaklıkta olmalıdır? ABD Gıda ve İlaç Dairesi (FDA), önerilen buzdolabı sıcaklığının 4,4°C’nin altında olduğunu söylüyor; ideal dondurucu sıcaklığı -17,7°C’nin altındadır.

You might be interested:  Profilo Buzdolabı Nasıl Ayarlanır? (Çözünme)

Samsung buzdolabı tatil modu ne işe yarar?

İlgili gösterge yanar ve buzdolabı sizin için soğutma işlemini hızlandırır. Tatile ya da iş gezisine gidiyorsanız veya soğutucuyu uzun süre kullanmayı düşünmüyorsanız, Tatil Modu modunu kullanın. Tatil modunu etkinleştirmek için, Tatil Modu düğmesini 3 saniye kadar basılı tutun. Soğutucu sıcaklıkları ekranı kapanır.

Buzdolabı Vacation ne demek?

Vacation (Tatil) modunu aktif hale getirmek için kadranı saat yönünün tersine çeviriniz. Böylece buzdolabı çalışmayacak, ancak derin dondurucu çalışmasına devam edecektir.

Samsung buzdolabı Smart Sensor nedir?

Buzdolabının soğutma performansını optimize etmek için tasarlanmış olan Akıllı Sensör Sistemi, mutfağınızdaki sıcaklığı, buzdolabının içindeki nem seviyesini ve kullanım alışkanlıklarınızı izleyen beş sensör kullanmakta ve sonra uygun ayarlamaları yapmaktadır.

Profilo buzdolabı alarm ışığı neden yanar?

Profilo buzdolabının içini açıp alabileceğinden fazla malzeme olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer fazla sayıda madde koyduysanız çıkartınız. Sıcaklık çok arttığından dolayı alarm veriyordur. Çalışmayan fan soğutma sağlamadığı için sıcaklık yükselmiş ve alarm durumuna geçilmiştir.

Deodorizer buzdolabı ne demek?

Samsung’un Silver Nano Deodorizer teknolojisi ise buzdolabınızdaki bakteri oluşumuna engel oluyor ve kötü kokulardan arındırıyor. Samsung yeni üç kapılı buzdolabı avantajlı fiyatlarıyla tüketicilerin beğenisine sunuluyor.

D cool ne demek?

Vestel Buzdolabı SR Arızası Çözümü= Vestel buzdolabınızda bu hata görünüyorsa buzdolabınızda bir sorun var demektir. Bu arızadan dolabınız yeterli soğutmuyor veya hiç soğutmuyor demektir. Vestel Buzdolabı Demo Arızası= D cool ve F tuşuna basılı tut alt kapıyı 3 sefer aç kapa fişi çekip yeniden tak.

Fresh Zone ne demek?

Fresh Zone koku giderici toz, kedilerinizin tuvaletlerinin her gün temiz ve hoş kokulu olmasını sağlamaktadır. Özel olarak hazırlanmış ikisi bir arada formülüyle, kediniz tuvaletini her kullandığında, kötü koku oluşumunu önler ve ortama ferah bir koku verir. Aynı zamanda bakteri ve mikropları kökünden yok eder.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *