Regal Buzdolabı Nasıl?(Çözüm bulundu)

Regal Buzdolapları Fiyatları ne kadar?

Stok Durumu

 • Regal NFK 54031 EIG KI Buzdolabı 7.149 TL.
 • Regal NFK 54021 E Buzdolabı Karşılaştır İNCELE.
 • Regal NFK 54020 SC Buzdolabı 8.849 TL.
 • Regal NFK 54020 IG Buzdolabı 6.849 TL.
 • Regal NFK 54020 Buzdolabı 6.449 TL.
 • Regal NFK 64031 EIG KI Buzdolabı Karşılaştır İNCELE.
 • Regal NFK 64021 Buzdolabı
 • Regal NFK 60021 IG Buzdolabı

Regal Buzdolabı derecesi kaç olmalı?

Cihaz, 10°C ile 43°C arasındaki ortam sıcaklıklarında verimli bir performans sunuyor.

Regal buzdolabı kaç litre?

Regal ofis tipi buzdolabı çeşitleri, ihtiyaca göre farklı hacimlere sahip şekilde tasarlanmıştır. İç hacimleri 90 litre ile 140 litre arasında değişen bu küçük dolaplar, ofisinizde ve mutfağınızda minimum yer kaplarken maksimum performans ile yiyecek ve içeceklerinizi taze tutarlar.

Regal Vestel’in yan ürünü mü?

Regal, 2002 yılında Zorlu Holding bünyesinde kurulan beyaz eşya markasıdır. Ürün çeşitleri televizyon, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, klima, fırın, derin dondurucu, termosifon ve ankastre’den oluşur. Vestel Elektronik şirketinin yan ürünüdür.

Vestel Buzdolabında 1 mi soğuk 5 mi?

Buzdolabınızın soğutucu ve dondurucu bölümlerindeki sıcaklık ayarlarının otomatik olarak yapılmasını sağlar. Ayar düğmesini 1 ‘den 5 ‘e doğru çevirdikçe soğutma derecesi artar. Kış aylarında enerji tasarufu sağlamak amacıyla buzdolabınızı daha düşük konumda çalıştıra- bilirsiniz.

You might be interested:  Buzdolabı Kokusu Nasıl Yok Edilir?(Doğru cevap)

Buzdolabım Sogutmuyor neden olur?

Buzdolabında su kanalları mevcuttur. Bu su kanalları tıkandı ise böyle bir sorun meydana gelebilir. Uzun süre buzdolabının açık kalmış olması buzdolabının soğutmama nedenleri arasındadır. Uzun süre elektriklerin gitmiş ve gelmemiş olması da soğutmayı engellemektedir.

Profilo Buz Dolabı neden soğutmaz?

Tam anlamı ile soğutmayan buzdolapları uzun çalışma saatlerinin sonucu olarak bu duruma gelmiş olabilir. Zaman içerisinde kapakların açılıp kapanması sonucu kapı lastikleri yırtılabilir, delinebilir veya işlevini yitirebilir.

Regal tv mi Vestel mi?

Vestel, Vestel Elektronik Sanayi Ve Ticaret A.Ş. tarafından üretimi yapılan ana marka. Regal, Rusya’da da satılan bir Türk markası

Buzdolabı Karlanmayı neden yapar?

Buzdolabının içine soğuk hava eşit bir şekilde dağılmazsa, arka duvarında karlanma ve buzlanma oluşabilir. Buzdolabı içine sıcak yiyecek koymamalısınız. Buzdolabının bulunduğu ortamın çok soğuk veya çok sıcak olmaması gerekir. Gerekli düzenlemeleri yaptıktan sonra kar buz eritme işlemini yapabilirsiniz.

Bosch buzdolabı fiyatları ne kadar?

En Popüler Bosch Buzdolapları

 • Bosch KGN56VIF0N No-Frost Kombi Tipi Buzdolabı 12.617,98 TL7 satıcı
 • Bosch KGN55VIF0N Kombi No-Frost Buzdolabı 9.500,00 TL5 satıcı
 • Bosch KGN55VWF0N Kombi No-Frost Buzdolabı 8.800,00 TL9 satıcı
 • Bosch KGN76AWF0N Kombi No Frost Buzdolabı 13.867,20 TL11 satıcı

No frost buzdolabı ne demek?

No – frost; buzdolaplarina ait bir özelligi ifade eden terimdir. No frost buzdolaplarinda ise olusan bu karlanma otomatik olarak engellenmekte olup; buzdolabindaki nem orani belli bir seviyenin üzerini asamaz. No – frost buzdolaplarinda evaporatör denilen ve buharlasma islemini gerçeklestiren bir mekanizma bulunmaktadir.

Statik Buzdolabı ne demek?

Statik buzdolaplarının içerisindeki kanallarda dolaşan hava ilk olarak soğuyacak kendi içerisine ve yiyeceklerin donmasını sağlamaktadır. Statik buzdolaplarında içerideki hava soğurken dolap içerisindeki sıcak hava ile karşılaşarak iki farklı sıcaklık oluşmasıyla donma ve karlaşma meydana gelmektedir.

You might be interested:  Xxl Buzdolabı Kapıdan Nasıl Geçer?(Çözülmüş)

Regal Buzdolabı YD ne demek?

YD = Dondurucu Bölüm yeterince soğuk değil. YS= Soğutucu Bölüm çok sıcak hatası. YD VE YS= Soğutma yetersiz hatası. CS= Soğutucu Bölüm çok soğuk hatası.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *