Finlux Buzdolabı Nasıl?(EN iyi 5 ipucu)

Finlux buzdolabı neyin markası?

Finlux markası 2006 yılında Vestel tarafından satın alınmıştır.

Finlux markası kime ait?

Vestel, Avrupalı ev elektroniği markası Finlux ‘u satın aldı. sahip ev elektroniği markası Finlux ‘un Vestel Benelux firması aracılığı ile sahibi olduğu bildirildi.

Finlux vestelin mı?

Vestel’in sahibi olduğu markalar: FINLUX, Fin tüketici elektroniği markası

Finlux Buzdolabı neden soğutmaz?

Rezistans bölmesinin görevi dondurucu kısmındaki soğuk havayı alt kısma üflemesidir bu soğuk havayı alt kısma üfleyemediği için alt kısım soğutmuyor.Bu arızayı göz ardı etmeyip tedbiri elden bırakmadan Finlux buzdolabı teknik servisimiz ile 444 48 63 çağrı merkezimizi hemen arayıp randevu alabilirsiniz.

Finlux bulaşık makinesi hangi marka?

Vestel çatısı altında yer alan Finlux, beyaz eşya ve ev teknolojileri alanlarında üretim yapan tüketici ve çevre dostu bir markadır.

Regal markası kime ait?

Regal, Türkiye merkezli bir beyaz eşya üreticisidir. Zorlu Holding bünyesinde 2002 yılında kurulmuş olup televizyon, buzdolapları, çamaşır makineleri, bulaşık makineleri, klimalar, fırınlar, derin dondurucular, termosifonlar ve ankastre ürünlerden oluşan ürün çeşitliliğine sahiptir.

Windsor hangi markanın?

Windsor 2912 çamaşır makinesi Vestel markasının garantisinde olan bir çamaşır makinesidir. Windsor çamaşır makinesi ws 2710 7 kg çamaşır yıkama kapasitesine sahip bir üründür.

Finlux hangi servis?

Finlux Çağrı Merkezi Her konuda teknik destek almanız mümkündür. Finlux müşteri hizmetleri telefon numarası 0850 222 4123.

You might be interested:  Bosch Buzdolabı Fabrikası Nerede?(Mükemmel cevap)

Vestfrost ne malı?

Şirketin ürün yelpazesinde buzdolabı, dondurucu, çamaşır makinesi, şarap dolabı, fırınlar ve ocaklar bulunmaktadır. Vestfrost, 2008 yılında bir Türk şirketi olan Vestel tarafından satın alınmış olup günümüzde üretimin büyük çoğunluğu Türkiye ve Slovakya’daki fabrikalarda sürdürmektedir.

Buzdolabının üstü neden soğutmaz?

Eğer buzdolabının motoru çalışıyor (ses geliyor) ancak soğutmuyorsa gaz dolaşım sistemi tıkalı olma ihtimali bulunmaktadır. Aynı zamanda buzdolabında bir gaz kaçağı olabileceği de akla getirilmelidir. Bir diğer arıza ihtimali ise buzdolabının buzluk içinde bulunan fan motorunun çalışmamasıdır.

Buzdolabı Soğutmuyorsa nedeni nedir?

Buzdolabında su kanalları mevcuttur. Bu su kanalları tıkandı ise böyle bir sorun meydana gelebilir. Uzun süre buzdolabının açık kalmış olması buzdolabının soğutmama nedenleri arasındadır. Uzun süre elektriklerin gitmiş ve gelmemiş olması da soğutmayı engellemektedir.

Buzdolabının üst kısmı neden soğutmaz?

Buzdolabı Soğutmuyor Buzdolaplarının kapı ve gövdesi arasında bulunan buton vardır. Bu buzda buzdolabının hava kanallarında tıkamaya neden olacaktır. Böylece hava dolaşımı engellenerek bloklama meydana gelecek dolayısıyla da buzdolabının altı soğuturken üst kısmı soğutmayacaktır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *