Dijitsu Buzdolabı Kim Üretiyor? (Çözünme)

Dijitsu şirketi, 1996 yılında kurulup 2012 yılında Kent Dış Ticaret tarafından satın alınmıştır. Bu şirket televizyon, klima, vantilatör, su sebili ve derin dondurucu olmak üzere pek çok elektronik eşya üretimi yapan bir markadır.

Dijitsu ne malı?

Dijitsu Tv markası, Türkiye’ye ait olan bir markadır. Dijitsu TV’nin üretim merkezi İstanbul olmaktadır.

Telenova hangi firmanın?

Telenova, 2018 yılında kurulan Demart Elektronik Dayanıklı Tüketim Malları Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bünyesindeki televizyon markasıdır. Firma elektronik cihaz ve parçalarının toptan ticaretini yapmaktadır.

Mario TV kim üretiyor?

Morio, 2018 yılında Mehmet Atmaca tarafından kurulan Mehmet Atmaca Bilişim A.Ş. bünyesinde üretilen televizyon markasıdır.

Dijitsu servisi kim?

Dijitsu marka ürünlerinizde bir arıza olması durumunda veya bakım talebiniz için 444 47 87 numaralı telefonumuzdan çağrı merkezimizi arayarak arıza kaydı oluşturabilirsiniz.

Hi Level hangi markanın yan ürünü?

Aslen bir Vestel iştirâki olan Hi Level televizyonlarında, Vestel’in son model televizyonlarında kullandığı DTS TruSurround ve DTS HD teknolojileri yer almıyor. Hâliyle fiyat da kullanılan teknoloji daha düşük mâliyetli olduğu için ucuzluyor. Verdiğimiz örnek yer yer Axen TV ve Nexon TV’ler için de geçerli oluyor.

Telenova sahibi kimdir?

Telenova Hangi Ülkenin Markasıdır Telenova, 2018 yılında kurulan Demart Elektronik Dayanıklı Tüketim Malları Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bünyesindeki televizyon markasıdır.

You might be interested:  Buzdolabı Kapalı Kalırsa Ne Olur?(Çözülmüş)

Dijitsu sahibi kim?

Dijitsu şirketi, 1996 yılında kurulup 2012 yılında Kent Dış Ticaret tarafından satın alınmıştır. Bu şirket televizyon, klima, vantilatör, su sebili ve derin dondurucu olmak üzere pek çok elektronik eşya üretimi yapan bir markadır.

AWOX TV hangi markanın yan ürünü?

Awox kimin diye merak edenler için belirtelim Awox, Can Holding Şirketler Grubu’nun elektronik ve küçük ev aletleri alanındaki markasıdır.

Blaupunkt TV kim üretiyor?

Blaupunkt, 1923 yılında Ideal adıyla kurulurken 1933 yılında Robert Bosch tarafından satın alınarak adı 1938 yılında Blaupunkt olarak değiştirildi. Markanın son sahibi 2016 yılından beri Alman Aurelius Group’tur. Blaupunkt markasıyla; ses müzik ve görüntü sistemleri üretilmektedir.

Nordmende TV hangi markanın yan ürünü?

Nordmende, 1980 yılında Technicolor SA bünyesine geçen tüketici elektroniği markasıdır. Nordmende markası altında İtalya, İrlanda ve Kuzey İrlanda’da beyaz eşya üretimleri yapılmaktadır.

Dijitsu servisi var mı?

Dijitsu 81 ilde bulunan servis ekipleriyle sizlere devamlı olarak hizmet vermektedir.

Dijitsu derin dondurucu hangi servis bakıyor?

Tel: 444 9 774 Ayrıca şu anda desteklenen Tüm Dijitsu ürünlerin yedek parçalarını yerel Yetkili Servis Merkezlerinden satın alabilirler. Size en yakın Yetkili Servis Merkezine 444 9 774 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *