Buzdolabı Garantisi Ne Zaman Başlar 2017?(Doğru cevap)

Beyaz Eşya garanti süresi ne zaman başlar?

Beyaz Eşya ürün grubunda fatura tarihinden itibaren 3 yıl içinde ürünün garantisi başlatılmalıdır.

Vestel buzdolabı garantisi kaç yıl?

Vestel markalı ürünlere 2 yıl garanti verilmekte olup, ürünlerin ambalajında 2 yıl süreli garanti belgeleri mevcuttur.

Beko buzdolabı garantisi kaç yıl?

Beko 3 yıl garanti kapsamındaki ürünleri: Buzdolabı, Bulaşık makinesi, Derin Dondurucu, Fırın, Termosifon şofben, Televizyon, Çamaşır makinesi, Klima, LCD Tv, Monitör, Kurutma makinesi ve Kombi Beko 2 yıl garanti kapsamındaki ürünler: Mini ve Midi fırın, Mikrodalga fırın, Set üstü ocak, Aspiratör, Müzik setleri, Halı

Bosch buzdolabı motor garantisi kaç yıl?

Bosch Ev Aletleri, satın alma tarihinden itibaren 3 yıla kadar üretici garantisi altındadır.

Arçelik garanti süresi ne zaman başlar?

Ürününüzün garantisi küçük ev aletlerinde ve elektronikte fatura kesim tarihinden itibaren beyaz eşyalarda ise kurulumdan sonra başlar. Küçük Ev Aletleri kategorisinde ürünleriniz 2 Yıl Arçelik garantisi altındadır. Beyaz Eşya, Ankastre fırın ve TV ürünlerinde ise standart olarak 3 Yıl Arçelik garantisi altındadır.

Telefon garanti süresi ne zaman başlar?

Telefon Garanti Süresi Yeni bir telefon satın aldığınızda garanti süresi, ürünün faturası ile birlikte teslim alındığı tarihten itibaren iki yıldır (24 ay). Eğer satın alınan telefon ayıplı mal olursa, değişim istediğiniz telefonun garanti süresi, değişim yaptığınız telefonun kalan garanti süresi kadar olacaktır.

You might be interested:  Vestel Buzdolabı Hd Ne Demek?(En iyi çözüm)

Buzdolabı kaç yıl garantili?

Montaj tarihi itibariyle ilk 6 ay (180 gün) içinde statik buzdolabı için +4 yıl ek garanti tavsiye edilen perakende ücreti 349 TL’dir. Montaj tarihi geçtikten sonra 36. Aya (1095 gün) kadar +4 yıl ek garanti tavsiye edilen perakende ücreti 449 TL’dir.

Vestel Servis ücreti ne kadar?

Servis Formu Ücretsis arıza tespıtı yaptırabilirsiniz. Vestel Televizyonunuzu yerinde Servis: Teknik Servisimiz arızalı televizyonunuzu adresinizde arıza tespiti. 50 TL arıza tespıtı yaptırabilirsiniz. Sorununuz garanti kapsam dahilinde değilse servis ücreti ödemeniz gerekir. 50 TL.

Vestel kurulum ücreti ne kadar?

Vestel Seg ürünlerine 85 tl kurulum ücreti alıyor.

Beko LED TV kaç yıl garantili?

BEKO Televizyon ‘un, kullanma kılavuzunda gösterildiği şekilde kullanılması ve Arçelik A.Ş.’nin yetkili kıldı- ğı Servis elemanları dışındaki şahıslar tarafından bakım, onarım veya başka bir nedenle müdahale edilme- miş olması şartıyla, malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı malzeme, işçilik ve üretim hatalarına

Bosch garanti uzatma nasıl yapılır?

Bosch garanti uzatma işlemi tamamen ücretsiz olup, ürünü satın aldıktan sonra 14 gün içinde kayıt işlemini tamamlamanız gerekmektedir. Aksi takdirde tekrar kayıt yapmanız mümkün değildir. İşlemlerle ilgili daha detaylı bilgi almak için 444 80 10 numaralı Bosch İletişim Merkezini arayabilirsiniz.

Bosch buzdolabı gövde garantisi kaç yıl?

Bosch Buzdolabı Gövde Ve Kapılarda Paslanma,Dökülme Soğutucu/ buzdolabı kge58dw30n/03 3+4yıl (ek garanti ) toplam 7 yıl garantili.

Bosch garanti sorgulama nasıl yapılır?

Bosch Ek Garanti Size değer veriyoruz, +4 yıl garanti öneriyoruz. Garanti süreniz ve ek garanti hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için 444 6 333 no’lu Bosch Çağrı Merkezi’mizi arayabilirsiniz.

Bosch buzdolabı fiyatları ne kadar?

En Popüler Bosch Buzdolapları

  • Bosch KGN56VIF0N No-Frost Kombi Tipi Buzdolabı 12.617,98 TL7 satıcı
  • Bosch KGN55VIF0N Kombi No-Frost Buzdolabı 9.500,00 TL5 satıcı
  • Bosch KGN55VWF0N Kombi No-Frost Buzdolabı 8.800,00 TL9 satıcı
  • Bosch KGN76AWF0N Kombi No Frost Buzdolabı 13.867,20 TL11 satıcı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *