Buzdolabı Demo Modundan Nasıl Çıkarılır?(En iyi çözüm)

Regal Buzdolabı demo modundan nasıl çıkarılır?

Regal Buzdolabı Demo Arızası= D cool ve F tuşuna basılı tut alt kapıyı 3 sefer aç kapa fişi çekip yeniden tak. Bir başka modelde ise S saver ile F tuşuna basılı tutarak alt kapıyı önce aç kapat 3 kere olmazsa üst kapıyı 3 sefer açıp kapat DEMO modun ‘dan çıkacak.

Buzdolabinda demo modu nedir?

Demo modu, perakendeciler tarafından kompresörü çalıştırmadan buzdolabını görüntülemek için kullanılan bir özelliktir. Buzdolabınızın Demo Modunda olup olmadığını görmek için: A yazın buzdolabı demo modundaysa modeller “OF FF” gösterir. B Tipi modellerde buzdolabı demo modundaysa ekranda simgesi yanar.

Samsung buzdolabı demo modundan nasıl çıkarılır?

DE ON hata kodu ekranda belirdiyse buzdolabınız DEMO (bayi modu ) modunda çalışmaktadır. Demo (Bayi) modundan çıkmak için, Mod ( ) ve Çocuk kilidi ( ) tuşlarına 5 saniyeden daha uzun bir süre basılı tutun.

Vestel buzdolabı S Saver ne demek?

Ekran koruma ( S. SAVER ) butonunu 5 sn süre ile basılı tuttuğunuzda bu mod aktif hale gelecektir. Mod aktif iken, 5 sn süresince herhangi bir tuşa basılmazsa kontrol paneli ışıkları söner.

Regal buzdolabı kaç derece olmalı?

Buzdolabı ayarı + 4 derece ve – 18 derece arasında bulunması gerekmektedir.

You might be interested:  Buzdolabı Fanı Bozulursa Ne Olur?(Çözüm bulundu)

Demo modu nasıl kapatılır?

Demo modu ekranda görünür. Uzaktan kumandadaki OPTIONS düğmesine basın ve [ Demo Modunu kapat ] öğesini seçin.

Demo modu ne işe yarar?

Demo modu akıllı telefonlarda özellikle bildirim çubuğundaki bildirimleri saklamak için kullanılır. Özellikle geliştiriciler için sağlamış olan bir sistem olarak öne çıkar.

Vestel buzdolabı ekonomi modu nedir?

EKONOMİ – TATİL – PARTİ MODLARI Tatil modu Buzdolabınızı olması gereken minimum soğukluk derecesinde tutarak yiyeceklerinizi bıraktığınız tazelikte bulmanızı sağlar. Üstelik bu modda kompresör sürekli devreye girmediği için enerjiden de tasarruf edersiniz.

Buzdolabında SC ne demek?

Dondurucu butonuna Soğutucu Bölme Ayar Göstergesinde +2oC (maksimum soğuk konum) belirinceye kadar basıldığında, bir kez daha basılırsa SC harfleri yanıp sönmeye başlar. • SC yanıp sönerken basmaya devam edildiğinde +8oC’den başlayacaktır.

Buzdolabının ayarı kaçta olacak?

Buzdolabı Ayarı Kaçta Olmalı? Buzdolabının ortalama bir soğuklukta soğutmasını istiyorsanız ayarı 4 Santigrat dereceye getirmek doğru bir tercih olacaktır. En soğuk konuma getirmek istiyorsanız ise 2 Santigrat dereceye getirmeniz yeterli olacaktır.

Profilo buzdolabı nasıl resetlenir?

· Buzdolabının açma/kapama düğmesi kapatılmalı ve 3 ile 4 dakika kadar beklenmelidir. · Bekleme süresi dolduktan sonra buzdolabının “alarm” düğmesi 20 saniye basılı tutulmalıdır. Söz konusu işlemlerin doğru şekilde uygulanması halinde buzdolabı gösterge paneli resetleme işlemi etkin biçimde tamamlanır.

Vestel buzdolabı SR LF arızası ne demek?

VESTEL BUZDOLABI ARIZA KODLARI. Vestel Buzdolabı SR Arızası Çözümü= Vestel buzdolabınızda bu hata görünüyorsa buzdolabınızda bir sorun var demektir. Bu arızadan dolabınız yeterli soğutmuyor veya hiç soğutmuyor demektir. Vestel Buzdolabı SA Arızası Çözümü= Soğutucu arızası anlamına gelmektedir.

Vestel buzdolabı E işareti nedir?

Ekonomi modu seçili iken soğutucu ve dondurucu bölme sıcaklık göstergelerin- de ” E ” harfi görünecektir. Mod seçili iken çember içindeki ” e ” sem- bolü de mod ekranında görünecektir. Mod süresince; Dondurucu bölme sıcaklık değerleri ayarlanabilir.

You might be interested:  Beyaz Buzdolabı Dışı Nasıl Temizlenir?(Çözüm bulundu)

Profilo buzdolabı Super tuşu ne işe yarar?

– Süper Soğutma Tuşu nedir? * Süper Soğutma Tuşu ile soğutucu kısmındaki ısı hızlı bir şekilde +2° C’ye düşürülür. Bu özellikle büyük miktarlarda yeni yiyecek maddeleri buzdolabına yükleneceği zaman istenmeyen ısı düşüşlerini ve böylelikle yiyeceklerin vitaminlerini kaybetmelerini engelleyen koruyucu bir sistemdir.

Buzdolabında Vacatıon ne demek?

Vacation (Tatil) modunu aktif hale getirmek için kadranı saat yönünün tersine çeviriniz. Böylece buzdolabı çalışmayacak, ancak derin dondurucu çalışmasına devam edecektir. boşaltılması gerekmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *