Bosch Buzdolabı Garanti Süresi Ne Kadar?(En iyi çözüm)

Bosch Ev Aletleri, satın alma tarihinden itibaren 3 yıla kadar üretici garantisi altındadır.

Bosch garanti sorgulama nasıl yapılır?

Bosch Ek Garanti Size değer veriyoruz, +4 yıl garanti öneriyoruz. Garanti süreniz ve ek garanti hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için 444 6 333 no’lu Bosch Çağrı Merkezi’mizi arayabilirsiniz.

Beyaz eşyalar kaç yıl garantili?

Tüketici Yasası’nın bir yıllık garanti zorunluluğuna rağmen aralarında, Arçelik, Bosch, Beko, Profilo, Demirdöküm, Siemens, Vestel, Electrolux, AEG, Ariston, Indesit gibi beyaz eşya firmaları ürünlerine şu anda üç yıl garanti veriyor.

Bosch garanti süresi ne zaman başlar?

Büyük beyaz eşyalarda ücretsiz yetkili servis kurulumu yapılmaktadır. Mikrodalga fırınlarda ücretsiz kurulum hizmeti verilmemektedir. Beyaz eşya ürünleri 3 yıl Bosch garantisi kapsamındadır. Garanti servis kurulumundan sonra başlamaktadır.

Buzdolabı kaç yıl garantili?

Montaj tarihi itibariyle ilk 6 ay (180 gün) içinde statik buzdolabı için +4 yıl ek garanti tavsiye edilen perakende ücreti 349 TL’dir. Montaj tarihi geçtikten sonra 36. Aya (1095 gün) kadar +4 yıl ek garanti tavsiye edilen perakende ücreti 449 TL’dir.

Bosch sebil kaç yıl garantili?

Bosch Ev Aletleri, satın alma tarihinden itibaren 3 yıla kadar üretici garantisi altındadır.

You might be interested:  Buzdolabı Rezistans Arızası Nasıl Anlaşılır?(Çözüm bulundu)

Bosch orjinal ürünleri nasıl anlaşılır?

– Ürünün üzerinde markanın ismi ve amblemi bulunmaktadır. Burada dikkat edilmesi gereken husus, marka kısmının “yapıştırma” olmamasıdır. Üzerinde bulunan yazılar kabartma yazılardır. – Ürünlerin üzerinde kesinlikle seri numaraları bulunmalıdır.

Siemens beyaz eşya garanti süresi ne kadar?

Siemens Ev Aletleri, satın alma tarihinden itibaren 3 yıla kadar üretici garantisi altındadır.

Beko beyaz eşya garanti süresi ne kadar?

Beko beyaz eşya ve elektronikteki ürünlerine 2 yıl, 3 yıl, 4 yıl garanti şartı sunmaktadır. Ayrıca garantisi biten ürünlere de belli bir ücret karşılığında Beko ek garanti sağlamaktadır.

Fatura garanti belgesi yerine geçer mi?

Halk arasında duyduğumuz ” Fatura, garanti belgesi yerine geçer ” şeklindeki söylemler gerçeği yansıtmayıp yanlıştır. Hem bu iş yönetmelik gereği hem de Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’nın bu konunun gündeme gelmesi ile yaptığı açıklama gösteriyor ki faturalar kesinlikle garanti belgesi yerine geçmez.

Bosch wga142x0tr kaç yıl garantili?

EcoSilence Drive™: 10 yıl garantili, uzun ömürlü motor.

Bosch garanti nasıl yapılır?

Bosch garanti uzatma işlemi tamamen ücretsiz olup, ürünü satın aldıktan sonra 14 gün içinde kayıt işlemini tamamlamanız gerekmektedir. Aksi takdirde tekrar kayıt yapmanız mümkün değildir. İşlemlerle ilgili daha detaylı bilgi almak için 444 80 10 numaralı Bosch İletişim Merkezini arayabilirsiniz.

Bosch Akü kaç yıl garantili?

Bosch Car Service’te satın alınan ve takılan Bosch Binek Araç Aküleri, 2 yıl sınırsız kilometre garantisi ile satılmaktadır. 2 yıllık garanti süresi, montaj tarihinden itibaren başlar ve sadece akünün takıldığı araç için geçerlidir.

Garanti süresi ne kadar?

MADDE 6 – (1) Garanti süresi; malın tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu Yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimi ile tespit edilen değer kadardır.

You might be interested:  Profilo Buzdolabı Xxl Fiyatı Ne Kadar?(Doğru cevap)

Arçelik garanti süresi ne zaman başlar?

Ürününüzün garantisi küçük ev aletlerinde ve elektronikte fatura kesim tarihinden itibaren beyaz eşyalarda ise kurulumdan sonra başlar. Küçük Ev Aletleri kategorisinde ürünleriniz 2 Yıl Arçelik garantisi altındadır. Beyaz Eşya, Ankastre fırın ve TV ürünlerinde ise standart olarak 3 Yıl Arçelik garantisi altındadır.

Arçelik Buzdolabı motor garantisi kaç yıl?

Yıldırımlar Arçelik ‘ten 10 yıl motor garantisi. Prosmart inverter motora sahip çamaşır makinesi modellerimizde geçerli olmak üzere 1 Nisan 2019 tarihi itibariyle 10 yıl motor garantisi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *