Beko Buzdolabı Fiyatları Ne Kadar?(EN iyi 5 ipucu)

En Popüler Beko Buzdolapları

  • %8Beko 970504 MB Çift Kapılı No-Frost Buzdolabı6.396,00 TL9 satıcı
  • %5Beko 683721 EI Kombi No Frost Buzdolabı14.268,05 TL8 satıcı
  • Beko 684630 EI Kombi No Frost Buzdolabı12.311,05 TL7 satıcı
  • Beko 670482 MI Kombi Tipi No Frost Buzdolabı6.772,55 TL5 satıcı

Beko D 9574 ne fiyat?

12.499,00 TL Beko D 9574 NE A+ 560 Lt Çift Kapılı Buzdolabı ürününün 0 adet mağaza içerisinden ücretsiz kargo seçeneği ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin.

Beko Neofrost ne demek?

Meyve ve sebzelerin besin değerlerini koruyarak maksimum saklama imkanı sunan Mavi Işık teknolojisi ve buzdolabı içine eksi yüklü iyon püskürterek havadaki bakterileri etkisiz hale getiren iyonizer koruma teknolojisiyle Beko Neo – Frost buzdolabı hijyen ve tazelik sunuyor.

Buzdolabı en büyük kaç litre?

Genelde çekirdek aileler için 500 lt altındaki ürünler yeterli hacmi sağlarken çok fazla bireyin yer aldığı ailelerde ve kalabalık ortamlardaki kullanımlar için 500 lt ‘den daha fazla hacme sahip büyük boy buzdolabı modelleri tercih edilir.

Beko mini buzdolabı kaç litre?

Beko 7125 90 lt Statik Büro Tipi Mini Buzdolabı

Beko mini buzdolabı kaç watt?

Mini Buzdolabı Kaç Watt Harcar? A+ sınıfı mini buzdolapları saatte yaklaşık 480 W / 24 saat elektrik tüketir. Bir mini buzdolabının günlük enerji harcaması 33 kuruş tutarında 0,48 kW, aylık enerji harcaması ise 10,09 TL tutarında 13.44 kW’tır.

You might be interested:  Buzdolabı Etiketi Nasıl Çıkar?(EN iyi 5 ipucu)

Beko mini buzdolabı yaz ayarı kaç olmalı?

Yaz aylarında buzdolabının dondurucu kısmını -20, -21, -22, -23, -24 derecelere kadar ayarlayabilirsiniz. Cihazın bulunduğu ortam bu dereceyi değiştirebilir. Yeterli hava akışı sağlanması ve soğutma sisteminin tam çalışması için soğutucu bölmenin ayarlarını +4 ve +5 derece arasında yapabilirsiniz.

Neofrost ile nofrost arasındaki fark nedir?

Karlanma olmasının sebebi, iç kanallar soğuduğunda dolabın içinin hala sıcak olmasıdır. No frost buzdolabında ise buharlaşma yöntemiyle gıdalar soğutulur. Böylece farklı sıcaklıklar oluşmaz, karlanma yaşanmaz, gıdalar dolap yüzeyine ya da birbirlerine yapışmaz. No frost makinelerde karlanma yerine kristallenme görülür.

Beko buzdolabı ayarı kaçta olmalı?

Bu yazıda sizlere Beko Buzdolabı Ayarı Kaçta Olmalı konusundan bahsedeceğim. Yurdumuzdaki hava şartlarına göre +4 derece ile – 18 derece ideal olarak kabul ediyoruz. Yani buzdolabının derin dondurucu kısmı -18 olmalıyken soğutma kısmı içinde +4 olmalıdır.

Neo frost buzdolabı ne demek?

Meyve ve sebzelerin besin değerlerini koruyarak maksimum saklama imkanı sunan Mavi Işık teknolojisi ve buzdolabı içine eksi yüklü iyon püskürterek havadaki bakterileri etkisiz hale getiren iyonizer koruma teknolojisiyle Beko Neo – Frost buzdolabı hijyen ve tazelik sunuyor.

Arçelik XXL buzdolabı kaç litre?

Kalabalık Ailelerin Aradığı Çözüm: Arçelik XL Serisi Türkiye’nin en geniş brüt iç hacimli buzdolabı olan El No modelini de kapsayan XL Serisi, 550 litre ve üzerindeki Arçelik buzdolabı modellerinden oluşuyor.

Buzdolabı en fazla kaç litre olmalı?

İki kişi olarak çok fazla misafiriniz olmuyorsa ve günlük tüketimden yanaysanız 200 litre civarı bir buzdolabı sizin için yeterli olacaktır. Evde üç ya da dört kişi yaşıyorsanız tercih edeceğiniz buzdolabı hacminin en az 520 litre olması gerekiyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *