Arçelik Buzdolabı Garanti Süresi Ne Kadar?

+4 yıl garanti koşulları; Montaj tarihi itibariyle ilk 6 ay (180 gün) içinde statik buzdolabı için +4 yıl ek garanti tavsiye edilen perakende ücreti 349 TL’dir. Montaj tarihi geçtikten sonra 36. Aya (1095 gün) kadar +4 yıl ek garanti tavsiye edilen perakende ücreti 449 TL’dir.

Arçelik garanti süresi kaç yıl?

Beyaz Eşya, Ankastre fırın ve TV ürünlerinde ise standart olarak 3 Yıl Arçelik garantisi altındadır.

Beyaz Eşya garanti süresi ne kadar?

Tüketici Yasası’nın bir yıllık garanti zorunluluğuna rağmen aralarında, Arçelik, Bosch, Beko, Profilo, Demirdöküm, Siemens, Vestel, Electrolux, AEG, Ariston, Indesit gibi beyaz eşya firmaları ürünlerine şu anda üç yıl garanti veriyor.

Buzdolapları kaç yıl garantili?

Buzdolabı, derin dondurucu, çamaşır makinesi, kurutmalı çamaşır makinesi, bulaşık, kurutma makineleri, fırın, ankastre mikrodalga fırın, termosifon, şofben, kombi ve klimalar 3 yıl Arçelik garantisi kapsamındadır.

Arçelik revizyonlu ürün garantisi kaç yıl?

Arçelik Revizyonlu ürünlerin garantisi süresi 2 YILDIR.2 yıl süresince diğer ürünlerin garanti şartları aynı şekilde REVİZYONLU ürünler içinde geçerlidir revizyonlu ürünlere ek garanti yapılamaz..

Beko beyaz eşya garanti süresi ne kadar?

Beko beyaz eşya ve elektronikteki ürünlerine 2 yıl, 3 yıl, 4 yıl garanti şartı sunmaktadır. Ayrıca garantisi biten ürünlere de belli bir ücret karşılığında Beko ek garanti sağlamaktadır.

You might be interested:  Samsung Buzdolabı Kilidi Nasıl Açılır?(Çözülmüş)

Fatura garanti belgesi yerine geçer mi?

Halk arasında duyduğumuz ” Fatura, garanti belgesi yerine geçer ” şeklindeki söylemler gerçeği yansıtmayıp yanlıştır. Hem bu iş yönetmelik gereği hem de Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’nın bu konunun gündeme gelmesi ile yaptığı açıklama gösteriyor ki faturalar kesinlikle garanti belgesi yerine geçmez.

Bosch buzdolabının garanti süresi ne kadar?

Ürünleriniz güvencemiz altında. +2 yıl veya +4 yıl ek garanti hizmeti ile almış olduğunuz ürününüzü, tüm garanti haklarıyla 5 ya da 7 yıl süresince koruma altına almış olursunuz. Uzman kadrosu ile Bosch Yetkili Servisleri ürününüz için en güvenilir onarım hizmetini sunar.

Profilo derin dondurucu kaç yıl garantili?

3 yıla kadar üretici garantisinde olan Profilo Ev Aletleri’nizin garanti süresini +2 yıl veya +4 yıl Ek Garanti Hizmeti ile ister 5 ister 7 yıla uzatın, ürününüzün keyfini doya doya yaşayın.

Siemens Beyaz Eşya kaç yıl garantili?

Siemens Ev Aletleri, satın alma tarihinden itibaren 3 yıla kadar üretici garantisi altındadır.

Garanti süresi ne kadar?

MADDE 6 – (1) Garanti süresi; malın tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu Yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimi ile tespit edilen değer kadardır.

Bosch kombi garanti süresi ne kadar?

Kombinizin montaj kılavuzuna uygun olarak monte edilmesi, kullanma kılavuzunda gösterildiği şekilde kullanılması ve yetkili servis elemanları dışındaki şahıslar tarafından herhangi bir nedenle müdahale edilmemiş olması şartıyla 3 sene garanti kapsamındadır.

Arçelik Buzdolabı motor garantisi kaç yıl?

Yıldırımlar Arçelik ‘ten 10 yıl motor garantisi. Prosmart inverter motora sahip çamaşır makinesi modellerimizde geçerli olmak üzere 1 Nisan 2019 tarihi itibariyle 10 yıl motor garantisi.

Revizyonlu Ocak ne demek?

bir malin bir ariza/hasar nedeniyle fabrikadan cikmadan evvel veyahut fabrikadan ciktiktan sonra ilk asamada geri iade alinmasi ve tamir edilip piyasaya verilmesi durumunda aldigi isim.

You might be interested:  Buzdolabı Termostat Arızası Nasıl Anlaşılır? (Çözünme)

Revizyonlu ne demek?

Revizyon, ortaya çıkarılan çalışmanın incelendikten sonra yeniden gözden geçirilmesi anlamına gelmektedir. Çalışma üzerinde yenilemeler veya düzeltmeler yapılması işidir. Uzun süreli işlerin yeni uygulamalara uyarlanması ve yeni koşullara uygun hale getirilmesi anlamı da taşımaktadır.

Arçelik Çamaşır Makinesi garantisi kaç yıl?

Montaj tarihi itibariyle ilk 6 ay (180 gün) içinde çamaşır makinesi için +4 yıl ek garanti tavsiye edilen perakende ücreti 499 TL’dir. Montaj tarihi geçtikten sonra 36. Aya (1095 gün) kadar +4 yıl ek garanti tavsiye edilen perakende ücreti 549 TL’dir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *