0232 226 08 88

Sosyal Medyada Biz}

Arıza ve Destek Talebi
İzmir Beyaz Eşya & Kombi & Televizyon Tamiri Konusunda Uzman Ekibimiz ile Her Zaman Sizlerin Yanındayız. Bizlere Arıza Kaydı Oluşturmak için Tıklayınız
DESTEK AL

Buzdolabı Kokusu Nasıl Geçer

Buzdolabı Kokusu Nasıl Geçer

İnsanların en büyük dertlerinden bir tanesi olan buzdolabı kokusu nasıl giderilir ? Artık hayatımızın en önemli parçalarından bir tanesi olan buzdolapları yaşamın her noktasında bizlere yardım ediyor. Ev ve iş yerlerinin olmazsa olmazlarından olmayı başarmışlardır. Birden fazla ürünü saklayabildiğimiz buzdolaplarının içerisinde yer alan kötü kokuları engelleyebilmeniz için konak arçelik servisi merkezi ekipleri sizlere pratik bilgiler paylaşıyor.

Özellikle yapmış olduğunuz yemekler, aldığınız meyve ve içeceklerin saklandığı buzdolaplarında kötü kokular zaman ile oluşabilmektedir. İçeride oluşan kokular aynı zamanda, diğer malzemelerde zarar verebilir ve kapak açılımında odanın içersine istenmeyen kokular yayabilir. Bu sebep ile istenmeyen kokulardan kaçınmak için düzenli temizlik yapmanızı ve bu duruma müdahale etmeniz gerekmektedir.

Buzdolabını üretici firmalar bu tarz durumlar ile karşı karşıya geldikleri için, cihazların içersine özel bir filtre sistemi uygulamıştır. Fakat bu durum da belli bir zaman sonra etkili olmuyor ve buzdolabı içinde gene koku oluşumu meydana geliyor. Balçova arçelik servisi merkezimiz bu durumlara mağrur kalmamanız için, düzenli olarak buzdolabının içinin temizlenmesini önermektedir.

İzmir Beyaz Eşya, Klima, Televizyon ve Kombi Servisi İletişim Bilgileri

İletişim Bilgisi : 0232 226 08 88
Mail Adresi : destek@arcelikbekoizmirservisi.com

28 Kasım 2017
1.524 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN