0232 226 08 88

Sosyal Medyada Biz}

Arıza ve Destek Talebi
İzmir Beyaz Eşya & Kombi & Televizyon Tamiri Konusunda Uzman Ekibimiz ile Her Zaman Sizlerin Yanındayız. Bizlere Arıza Kaydı Oluşturmak için Tıklayınız
DESTEK AL

Buzdolabı Altı Soğutmuyor

Buzdolabı Altı Soğutmuyor

Buzdolabımın altı soğutmuyor ancak üst kısım normal çalışıyor ? Böyle sorunlar ile karşı karşıya kaldığınızda sizlere çözümler sunarak en kaliteli hizmeti verebilmek adına burada yer alıyoruz. Hayatımızın en çok kullandığımız ürünler arasında beklide en başında gelen buz dolapları sürekli çalışması gereken ve içinde yaşamımız için bize gereken yiyeceklerin bulunduğu ürünler olarak adlandırabiliriz kısaca ve bu cihazın bazen teknik nedenler bazen de içindeki parçaların bozulması nedeni ile sorunlar yaratabilmektedir.

Buzdolapları önemi oldukça fazla olduğu için, performansını yitirmeden onları düzenli bir şekilde temizleyerek sorunlarını gidermemiz gerekiyor. Arçelik servisi ekiplerimiz sizlere bu konularda kısaca bilgiler paylaşarak hayatınızı daha çok kolaylaştıracak fikirleri paylaşıyor.

Evinizde veya iş yerinizde kullandığınız buzdolabının alt kısmı çalışmıyorsa eğer bu durum iç kısımda yer alan fan motorunun arıza yapmış olabileceğini gösterir veya buzdolabı içinde yer alan evap ve çevresinin buzlanma nedeni ile hava akış kanalların donması ve tıkanmasına neden olabilecek etmenler arasındadır. Başınıza böyle bir durum geldiyse eğer ?

Öncelikle sakin olarak, buzdolabınızın fişini prizden çıkartınız ve iki gün kapılarını açık bırakınız. Arızanın kaynağını direk bulamadığınız için bu şekilde öncelikle buzdolabınızı dinlendirmenizi içindeki buzların erimesini bekleyiniz. Bundan sonraki süreçte buzdolabı eskisi gibi çalışıyor ve 10-20 gün arasında tekrarlamazsa sorun kapının açık kalması kaynaklı olmuş olabilir. Ama tekrarlarsa konak arçelik servisi merkezimizden bizlere ulaşabilir, bu konu hakkında destek kaydı oluşturabilirsiniz. Ekiplerimiz sizleri ziyaret ederek sorunu araştırmaya başlar ve buna neden olabilecek evap rezistansı, drain rezistansı, sensörler ve bi metal termostat dediğimiz parçaların değişimi, onarımı gerektirecek nedenler oluşabilir. Bu şekilde sorun çözümünde sizlere uzman ekiplerimiz tarafından yardım almak isterseniz, web sayfamız üzerinden veya narlıdere arçelik servisi üzerinden bizim ile iletişime geçebilirsiniz. İzmir’in her noktasına hızlı ve garantili çözümler götüren bir kuruluş olarak;

İzmir Beyaz Eşya, Klima, Televizyon ve Kombi Servisi İletişim Bilgileri

İletişim Bilgisi : 0232 226 08 88
Mail Adresi : destek@arcelikbekoizmirservisi.com

28 Kasım 2017
8.288 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN