0232 226 08 88

Sosyal Medyada Biz}

Arıza ve Destek Talebi
İzmir Beyaz Eşya & Kombi & Televizyon Tamiri Konusunda Uzman Ekibimiz ile Her Zaman Sizlerin Yanındayız. Bizlere Arıza Kaydı Oluşturmak için Tıklayınız
DESTEK AL

Bulaşık Makinesi Fiskiye Sorunu

Bulaşık Makinesi Fiskiye Sorunu

Hayatımızın mutlak kullanımında en çok kullandığımız ürünlerden bir tanesi olan bulaşık makinesi, bazen istenmeyen sorunlar çıkartarak bizleri zor durumda bırakabilmektedir. Ancak bulaşık makinelerinin günümüzde bize sağladığı kolaylıklar nedeni ile oldukça önemli bir yere sahip. Karşılaştığımız sorunlar kimi zaman mekanik kimi zaman kullanıcı hatası kimi zaman ise elektrik yüzünden meydana gelebiliyor. Bu durumda buca arçelik servisi profesyonel çözümler ile sizlere mükemmel bir destek sağlıyor.

Bulaşık makinelerinin en değerli ve yıkama esnasının en büyük parçası olan fıskiyeler en çabuk arıza veren parça olduğunu söyleyebiliriz. Sürekli çalışması gereken ve yıkama içinde fıskiyenin yerinden çıkması oldukça önemli bir konudur, hem yıkama %100 doğru bir şekilde tamamlanmaz hemde makineye zarar verir. Ciddi problemler yaşamadan önce kesinlikle karşıyaka arçelik servisimize başvuru yapabilirsiniz.

Öncelikle makinenin sorununu ortaya çıkartmak gerekiyor, neden yerinden çıkıyor, parçamı hasarlı yoksa başka nedenler mi var.Bu doğrultular göz önünde bulundurularak çözümler aranır ve sorun ortadan kaldırılır. Fıskiyenin yerinden çıkmasının belli başlıca nedenleri ise düzgün ve doğru şekilde dönmesini sağlayan fıskiyeye bağlı tırnakların aşınması nedeni ile yerinden çıkması, böyle bir duru ile karşı karşıya kalınmışsa hemen bu parça doğru bir şekilde değiştirilerek eski performansını geri kazanması gerekir. İkinci neden ise, fıskiyeye gelen suyun çok fazla tazyikli olması bu durum ise gene fıskiyeyi yerinden çıkartacaktır. Gelen suyun şiddeti ayarlanmalı ve düzgün çalışabilir duruma getirilmelidir. Bu tür durumlar başınıza geldiyse ve yardım almak istiyorsanız izmir’in en büyük ve kaliteli teknik servisinden alabilirsiniz.

İzmir Arçelik Servisi İletişim Bilgileri

İletişim Bilgisi : 0232 226 08 88
Mail Adresi : destek@arcelikbekoizmirservisi.com

27 Kasım 2017
1.508 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN