0232 226 08 88

Sosyal Medyada Biz}

Arıza ve Destek Talebi
İzmir Beyaz Eşya & Kombi & Televizyon Tamiri Konusunda Uzman Ekibimiz ile Her Zaman Sizlerin Yanındayız. Bizlere Arıza Kaydı Oluşturmak için Tıklayınız
DESTEK AL

Bulaşık Makinem Temiz Yıkamama Sorunu

Bulaşık Makinem Temiz Yıkamama Sorunu

Bulaşık Makinelerin Temiz Yıkamama Sorunlarını Günümüzde Artmaktadır Çözümü ise ;

Bulaşık makineleri neredeyse her evde bulunan ve iş yerlerinin de çoğu zaman kullandıkları ev hanımlarına büyük kolaylık sağlayan ürünlerdir. Çünkü hem fiziksel hem zamansal olarak bize destek olan bir ürün olarak 2000 yıllardan sonra daha çok kullanılmaya başlanmıştır.Bulaşık makinesinin performansının en üst düzeyde olması hem sağlık açısından, hemde hijyen olması açısından oldukça önemlidir. İzmir bulaşık makinesi tamiri olarak bu konuda uzman ekiplerimiz ile her daim sizlerin yanında olacağımızı biliyoruz.

Bulaşık makinesinin kapasitesinin üzerinde içine bulaşık koymak makine performansını olumsuz etkiler bu yüzden tek sefer yerine iki defa yıkama yapmanızı öneririz. Çünkü fazla ankara еscort ürün koymak makine performansını düşürecek ve içindeki çatal, bıçak, tencere veya bardak gibi ürünlerinizin temizlenmesini azaltır. Bulaşık makinelerinize ürün yerleştirirken öncelikle boş durulamanızı öneririz. Bunun nedeni ise örneğin çatalınızın üzerinde meyve çekirdeği kaldığını varsayalım. Bu yıkama esnasında makinenin içine düşerek belli zaman sonra tıkanmasına yol açar buda önemli bir sorundur. Fıskiyelerin tıkanması üzerine fındıkzade еscort yıkama tam çalışmadığı için kaliteli ve hijyenik yıkama sağlamaz.

Sizlerinde makinenizin performansı düştüyse öncelikle fıskiyelerinizi ve filitrelerinizi temizlemenizi öneririz. Eğer sorun düzelmiyorsa gaziemir beko servisi bayimizden yardım almanızı ve saha ekiplerimizin en kısa sürede sizleri ziyaret edebilmesi için randevu almanızı öneririz.

Temizliğe ve Hijyen Çok Önemlidir
Bulaşık makineleri hem sağlık açısından hemde zaman kazanma açısından oldukça önemlidir, hem tasarruf sağlar hemde kendimiz için vakit ayırmamıza neden olur ama doğru şekilde çalıştığında!


mersin eskort
İzmir Beyaz Eşya & Klima & Kombi & Televizyon Servisi İletişim Bilgileri

İletişim Bilgisi : 0232 226 08 88
Mail Adresi : destek@arcelikbekoizmirservisi.com

23 Ekim 2017
567 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN