0232 226 08 88

Sosyal Medyada Biz}

Arıza ve Destek Talebi
İzmir Beyaz Eşya & Kombi & Televizyon Tamiri Konusunda Uzman Ekibimiz ile Her Zaman Sizlerin Yanındayız. Bizlere Arıza Kaydı Oluşturmak için Tıklayınız
DESTEK AL

Bulaşık Makinem Su Kaçırıyor

Bulaşık Makinem Su Kaçırıyor

Sizinde bulaşık makineniz su akıtıyorsa buraya dikkat edin ? 

Günümüzde insanlar artık neyin daha kolay ve rahat olacağına inanıyorsa o ürünü almaktadır, ve sürekli gelişen bir teknoloji içersin de yenilikçi olmaya çalışıyoruz. Hem kolaylık açısından, hem de hijyen bakımından oldukça önemli bir rol oynayan bulaşık makineleriniz’de arıza veya eski çalışmasını gerçekleştiremiyorsa size en yakın arçelik servisi merkezinden destek almanızı tavsiye ederiz. Çünkü daha büyük sorunlar ortaya çıkmadan sebebi bulunmalı ve arıza giderilmesi gerekmektedir.

Karşımıza gelen büyük sorunlardan bir tanesi ise, bulaşık makinesi su kaçırıyor ne yapmam lazım ? böyle bir durum başınıza geldiyse hızlı bir şekilde cihazınızı kapalı konumda iken servisimizi arayarak destek talebi oluşturmanız olacaktır. Çünkü bu durum giderilmeden hem makineniz hemde eviniz zarar görecektir. Bu durumu her türlü makine ve modele göre takip eden ve sorunları çözümleyen profesyonel ekibimiz ile yardımcı olacağımızı belirtmek isteriz. Çünkü istanbul teknik serviss girl mutfağınızda size büyük destek sağlayan böyle bir makineyi kaybetmek istemeyiz. Kaliteli, uzun vadeli ve garantili çözümler için izmir’in her noktasına sadece sizlerden gelen talepler üzerine gitmekteyiz.

Bulaşık makineniz su kaçırma nedenleri,bağlantı boruların çatlamış olması olabilir, bu durumda borular değiştirilerek sorun ortadan kaldırılır. Su tahliye boruları kontrol edilir, orada da bir sorun varsa hızlı bir şekilde çözümlenir. Tabi ki  sadece borular dan kaçırma yapmamış olabilir, bulaşık makinesi filitresi tıkalı ise de bu durum taşma meydana getirebilir. Buca arçelik servisi olarak profesyonel ekibimiz ile baştan aşağıya makinenizi inceler ve sorunu ortadan kaldırır. Bu durumda yapmanız ataköy teknik servis gereken tek şey çağrı merkezimiz veya web sayfamız üzerinden bizlere detsek talebi oluşturmak.

İzmir Arçelik Beko Servisi İletişim Bilgileri

İletişim Bilgisi : 0232 226 08 88
Mail Adresi : destek@arcelikbekoizmirservisi.com

07 Kasım 2017
1.636 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

  1. Seren dedi ki:

    benimde başımda böyle bir sorun var çözüm olarak ne sunuyorsunuz ??

BİR YORUM YAZIN