0232 226 08 88

Sosyal Medyada Biz}

Arıza ve Destek Talebi
İzmir Beyaz Eşya & Kombi & Televizyon Tamiri Konusunda Uzman Ekibimiz ile Her Zaman Sizlerin Yanındayız. Bizlere Arıza Kaydı Oluşturmak için Tıklayınız
DESTEK AL

Bulaşık Makineleri Neden Sıklıkla Kullanılır ?

Bulaşık Makineleri Neden Sıklıkla Kullanılır ?

Mutfaklarda yarattığı kolaylık,pratiklik ve en önemlisi daha temiz bulaşıklar için bulaşık makineleri tartışılmaz bir şekilde bizler için en önemli cihazlardır. Diğer beyaz eşyalar gibi bu ürünlerde oldukça sık bir şekilde kullanılarak, insan hayatına büyük kolaylık sağlamaktadır. İnsanlar için bulaşık yıkama gibi zahmetli ve can sıkıcı işleri tek düğme ile daha hızlı, daha ekonomik ve daha temiz şekilde yıkayan bu cihazlar neredeyse bütün evlerde kullanılmaya başlanmıştır.

Karşılaşabileceğiniz en kirli tabakları, tencereleri bile hiç efor sarf etmeden yıkayabileceğiniz sizlere yardımcı olan bu cihazlar günümüzde her ailenin mutlak tercihleri arasında yer alıyor. Arçelik markası ise gelişen teknolojiye ayak uydurarak son derece teknolojik ürünler ile hayatımıza farklı model ve konseptlerde bulaşık makineleri üretimi yaparak dünyada en çok tercih edilen markalar arasında yer almaktadır. İzmir arçelik servisi merkezimizde yer alan uzmanlarımız sizlere yılların vermiş olduğu deneyim ve bilgileri sizlere paylaşarak kullanım sürelerini arttırmanızda, sadece bulaşıkları yıkamak amacı ile değil daha temiz yıkamaları konusunda sizlere bilgiler paylaşmaktadır.

Sadece üstündeki kirlilikler gitsin diye bulaşık yıkanmaz. Bu yüzden makineye ürünlerinizi doğru yerleştirmelisiniz, doğru yerleşim makinenin içinde yer alan su fıskiyeleri sayesinde tamamen temizlenerek daha hijyenik olacaktır. Küçük parçalar için bulaşık makinelerine özel fileler üretildiği için bu parçaları bu fileler ile kullanmanız, parçanın makinenin içine düşmeni engelleyebilir. Bu sayede daha güvenilir ortamı yakalamış olursunuz.

Not: Bulaşık makinesi boşaltılırken kesinlikle alttan başlayarak boşaltılması gerekmektedir, çünkü üst tarafta biriken su parçaları alt tarafta temiz parçaların üzerine dökülebilmektedir. Bunu engellemek amacı ile her zaman alt taraftan yukarı doğru boşaltılır.

Çatal ve bıçaklarınızı doğru şekilde yerleştirmeniz yıkama esnasında iç içe geçmesini önleyerek, daha temiz yıkama sağlayabilmektedir. Diğer önemli bir bilgi paylaşımı ise bulaşık makinesinde spor şapka yıkanabilir mi ?

Çamaşır makineleri, spor şapka gibi önemli ürünlerinizi hasar vererek yıkayabilir, bu neden ile bu tarz hassas ürünlerinizi bulaşık makinesinde yıkaya bilmeniz mümkündür. Karşıyaka arçelik servisi merkezimize sorunlarınız ile ilgili bir çok önemli konuda danışabilir, arıza kaydı oluşturmak için ulaşabilirsiniz. Evlerinizde kullandığınız makineleriniz bakımı konusunda sizlere profesyonel olarak yardım sağlayabilecek kaliteli hizmetin doğru adresi.

İzmir Beyaz Eşya, Klima, Televizyon ve Kombi Servisi İletişim Bilgileri

İletişim Bilgisi : 0232 226 08 88
Mail Adresi : destek@arcelikbekoizmirservisi.com

09 Aralık 2017
866 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN