0232 226 08 88

Sosyal Medyada Biz}

Arıza ve Destek Talebi
İzmir Beyaz Eşya & Kombi & Televizyon Tamiri Konusunda Uzman Ekibimiz ile Her Zaman Sizlerin Yanındayız. Bizlere Arıza Kaydı Oluşturmak için Tıklayınız
DESTEK AL

Buca Arçelik Servisi

Buca Arçelik Servisi

İzmir Buca Arçelik Servisi

İzmir Buca bölgesinde yer alan arçelik servisi ile sizlere daimi hizmetler verebilecek profesyonel kadro ile çözüm ekibimiz sorunlarınızı çözme adına hazır bekliyor olacaktır. Arçelik marka ürünlerinizin arızalandığı anda size yardım edebilecek ve saha ekiplerimiz tarafından hazırda bekleyen kadromuz ile en yakın ekibimizi sizlere yönlendiriyor olacağız. Buca Arçelik Servisi her konuda sizlere yardımcı olabilmek adına sizlerin hayatınızın bir parçası olan beyaz eşya, televizyon, klima, kombi gibi evinizin zorunlu ihtiyaçlarını karşılayan ürünlerin bakımı, onarımı konusunda uzman olarak yardımcı olmaktadır.

www.arcelikbekoizmirservisi.com web sayfası üzerinden veya iletişim bilgisi üzerinden bizler ile irtibat kurabilir arıza taleplerinizi ulaştırabilirsiniz. En uç noktada bile olsanız sizlere çözüm sunacak ve sizi mağdur bırakmayacak kadromuz her daim hizmette olacaktır.Gelişmiş teknolojiye ayak uydurabilen çalışanlarımız ile evinizin olmazsa olmazları beyaz eşyaların bozulması durumunda direk bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Yapacağımız işlemler, servisimiz tarafından orijinal parçalar kullanılarak 1 yıl servis garantisi kapsamına alınmaktadır. Eğer ürününüz garanti süresi yoksa ve bozulmuşsa gene bizlere ulaşarak servis hizmetini alabilirsiniz.

İzmir Buca Arçelik Servisi
Buca, Şirinyer Arçelik Servisi olarak sizlere 7/24 hizmet verebilecek kadromuz sadece aramanızı bekliyor.

Uzun yıllardır burada sizlere yardımcı olarak, hayatınızı kolaylaştıran ürünlerin bakımı, onarımı ve montajı konusunda sizlere yardımcı oluyoruz. Servisimizin özel servis olduğunu belirterek, en uygun fiyatlara İzmir bölgesinde sizlere yardımcı oluyoruz. Buca servisimize gelen en çok şikayetlerden bir tanesi olan buzdolabım içi pis kokuyor şikayeti konusunda uzmanlarımız düzenli temizliğin yapılması ve aşırı buzlanmaların dikkatli bir şekilde temizlenmesi konusunda uyarılarda bulunuyor. Bu durumlara maruz kalan müşterilerimiz içeride çürük, bozulmuş ürün bırakılmamasını ve temizlik sırasında tamamen boşaltılıp o şekilde temizlik uygulanmasını tavsiye ediyor.

Müşteri memnuniyeti bizim için her zaman önemlidir, çünkü yıllardır burada sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Bir çok servis olmasına rağmen hem uygun fiyatlar, hem de dikkatli çalışmalar sayesinde müşterilerimiz tarafından tercih edilmemize olanak sağlıyor. Sizinde sorunlarınız varsa çözümlemek bizim işimiz.

İzmir Buca Arçelik Servisi İletişim Bilgileri

İletişim Bilgisi : 0232 226 08 88
Mail Adresi : destek@arcelikbekoizmirservisi.com

09 Ekim 2017
6.039 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN