0232 226 08 88

Sosyal Medyada Biz}

Arıza ve Destek Talebi
İzmir Beyaz Eşya & Kombi & Televizyon Tamiri Konusunda Uzman Ekibimiz ile Her Zaman Sizlerin Yanındayız. Bizlere Arıza Kaydı Oluşturmak için Tıklayınız
DESTEK AL

Bostanlı Arçelik Servisi

Bostanlı Arçelik Servisi

İzmir Bostanlı arçelik servisi ile Karşıyaka bölgesinin en güvenilir, hızlı ve kaliteli çözümleri sizleri bekliyor. Arçelik markaya sahip evinizde kullanmış olduğunuz bulaşık makinesi, fırın, kurutma makinesi, buzdolabı, televizyon, kombi, klima gibi evin ana unsurlarını oluşturan cihazların montajı, kurulumu veya tamirini sağlamaktayız.

Yıllardır beyaz eşya sektöründe lider olan ve kalitesi, ayrıca kullanım kolaylığı ile bilinen ürünler zaman içersinde bozulabilmektedir. Bu durumlar bizlere aksilikler yaşatarak zaman kaybına neden olmaktadır.Uzmanlarımız sizlere bu konularda teknik hizmet vererek makinenizi eski performansına kavuşturmayı hedefler. Sorunları tamamen ortadan kaldırıp en iyi şekilde hayatınıza devam etmeniz için yardımcı olacaktır.

Bir çok marka ve model ürün grubu bulunsa da arçelik bu konuda oldukça fazla kullanım göstermektedir. Bostanlı arçelik servisi merkezimiz sizlere her zaman yardım edebilecek, 7/24 müşterilerine hazır bir şekilde hizmet verebilmek adına en hızlı çözümleri sunmaktadır. Karşıyaka bölgesinin her noktasına güvenli bir şekilde işlem sunarak, yapmış olduğu bakımlar 1 yıl garanti kapsamı altındadır.

İzmir Bostanlı Arçelik Servisi İletişim Bilgileri

İletişim Bilgisi : 0232 226 08 88
Mail Adresi : destek@arcelikbekoizmirservisi.com

29 Kasım 2017
741 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN