0232 226 08 88

Sosyal Medyada Biz}

Arıza ve Destek Talebi
İzmir Beyaz Eşya & Kombi & Televizyon Tamiri Konusunda Uzman Ekibimiz ile Her Zaman Sizlerin Yanındayız. Bizlere Arıza Kaydı Oluşturmak için Tıklayınız
DESTEK AL

Betonyol Arçelik Servisi

Betonyol Arçelik Servisi

İzmir betonyol arçelik servisi merkezi uzmanlarımız sizlerin kullanmış olduğu beyaz eşyaların bakımı konusunda oldukça terübeli ve kullanım türleri açısından oldukça rahat ve ev işlerinde profesyonel yardım sağlayan ürünlerdir. Bozulması arıza yapması bizlere her noktada zarar sağlayacağı için müşterilerimize her notkada hizmet vermekteyiz. Kulanmış olduğunuz ürünün garanti süresi dolmuş olsa bile arçelik servisimiz sizlere yardımcı olmaktadır. Yapmış olduğumuz servis hizmetlerinde bir yıl garanti süresimiz bulunmaktadır.  Üçyol betenyol noktasında her mahalle ve caddeye hizmet vermekteyiz.

Arçelik beyaz eşya konusunda oldukça başarılı bir firma olarak neredeyse her evde kullanılmaktadır.  Özellikle televizyon, kombi, klima gibi önemli cihazların bozulması bizleri oldukça olumsuz etkilemektedir. Televizyonlar hayatımızın her noktasında bizlere eşlik eden muhteşem tekenoloji ürünleri olarak bilinmektedir. Çünkü evlere geldiğimizde biraz dinlenmek istesek direk televizyonları açıyoruz. Gerek haberleri, gerek ise dizi film gibi bizleri mutlu edebilecek konuları buradan takip ediyoruz.Bozulması bizleri olumsuz etkiyebileceği gibi canımızın sıkılmasınada neden olacaktır. Diğer ürünler gibi olmayıp içindeki parçaların dikkatli bir şekilde incelenmesi ve profesyonel olarak destek alabileceğiniz betonyol arçelik servisi merkezimize dilediğiniz zaman ulaşım sağlayabilirsiniz.

Sadece televizyon değil, klima ve kombi gibi cihazlarında hayatımızda yeri oldukça fazladır. İzmir bölgesi yaz aylarında oldukça sıcak olduğu için neredeyse her evde en az 1 adet klima bulunmaktadır. Bu kış aylarında ısınmamıza yardımcı olduğu gibi yaz mevsimlerinde de evimizin soğumasına yardımcı olmaktadır. Böylesi muhteşem bir teknoloji konusunda evlerimizde bozulması demek sorunları peş peşine getirebilmektedir. Sizlere bu noktada profesyonel yardım sağlayacak üçyol arçelik servisi merkezimize ulaşım sağlamak için :

İzmir Betonyol Arçelik Servisi İletişim Bilgileri

İletişim Bilgisi : 0232 226 08 88
Mail Adresi : destek@arcelikbekoizmirservisi.com

29 Aralık 2017
1.132 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN