0232 226 08 88

Sosyal Medyada Biz}

Arıza ve Destek Talebi
İzmir Beyaz Eşya & Kombi & Televizyon Tamiri Konusunda Uzman Ekibimiz ile Her Zaman Sizlerin Yanındayız. Bizlere Arıza Kaydı Oluşturmak için Tıklayınız
DESTEK AL

Beko Servisi

Beko Servisi

Beko servisi İzmir bölgesinde sizlerin hizmetinde

Yeni ve gelişen teknolojiye ayak uyduran hızlı çözümler sağlayabilen profesyonel ekibimiz sadece sizleri daha memnun bırakabilmek adına burada görev almaktadır. İzmir yaklaşık üç milyon insana ev sahipliği yapan aynı zamanda gelişen ürünleri hızlıca takip edebilen bir şehir istanbul teknik servis olduğu için her daim sorunları yaşayabilecek noktada yer almaktadır. Elektrik ile çalışan ürünlerin %100 bozulmama riski kesinlikle yoktur. Sonuç olarak aşırı voltaj veya kullanıcı hatası nedeni ile beko servisimiz her daim görev başında olduğunu söylemek mümkündür.

Beko teknik servisi son derece çalışanlarına özen gösteren ve insan ilişkilerinde iyi personelleri seçerek her zaman müşteri memnuniyetini ön plana taşımayı hedefler. Bunun asıl amacı siz müşterilerimize verimli ve performans konusunda eski verimini veremeyen anadolu yakası teknik servis ürünlerinizin bozulması durumunda teknik konuya hakim ve bilgili çözüm odaklı çalışmasından kaynaklı olduğunu belirtebiliriz.

Beko marka televizyon, kombi veya beyaz eşyalarınızı güvenli ellere teslim etmek en doğal hakkınız. İzmir bölgesinde her noktaya hızlı ve kaliteli hizmet verebilmek adına çağrı merkezimizden veya arcelikbekoizmirservisi.com sayfasından hızlıca destek alabilir, randevu oluşturabilirsiniz.

Beko Servisi İletişim Bilgileri

İletişim Bilgisi : 0232 226 08 88
Mail Adresi : destek@arcelikbekoizmirservisi.com

26 Ekim 2017
516 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN