0232 226 08 88

Sosyal Medyada Biz}

Arıza ve Destek Talebi
İzmir Beyaz Eşya & Kombi & Televizyon Tamiri Konusunda Uzman Ekibimiz ile Her Zaman Sizlerin Yanındayız. Bizlere Arıza Kaydı Oluşturmak için Tıklayınız
DESTEK AL

Beko İzmir Servisi

Beko İzmir Servisi

Beko servisimiz, İzmir bölgesinde uzun süredir her noktaya hızlı erişim sağlayarak çözümler üretmektedir. Garantisiniz bittiyse ve artı cihazınız eskisi gibi çalışmıyorsa sizlere yardım edebilecek bir ekip olarak burada yer almaktayız. Teknik servis hizmetimiz içersin de uzun zamandır bu konuda deneyime sahip ve günümüz teknolojisi ile üretilen cihazların bilgisine ve tekniğine sahip saha elemanlarımız mevcuttur. Sorun ile ilgili problemi çözemediyseniz ve hızlı çözüm arıyorsanız sizlere 7/24 yardımcı olabilecek bir bilgiye sahibiz.

Sorun yaşadığınız ürün veya ürünlerin tespiti doğru şekilde yapılmalı ve düzgün bir şekilde onarımı yapılması gerekmektedir. Aksi taktirde belkide daha büyük sorunlara yol açabilir ve maddi olarak da daha fazla zarara girebilirsiniz. Bu yüzden bu işin ehli kişiler ile çalışmanız sizler için daha doğru olacaktır. Onarım veya tamir konusunda düzelmiş ürünlerin bir yıl boyunca servisimiz tarafından garantisini veriyoruz. Müşterilerimizin memnuniyeti her anlamda bizler için daha önde olacağı için bu konudaki çalışmalarımızı da en dikkatli ve özenli bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Beyaz eşya, televiyzon ve kombi gibi evinizin ana tercihlerinizde kullanmış olduğunuz beko markalı ürünlerinizin bakımını, kurulumunu, montojını veya tamirini sağlamaktayız. Kurumsal olarak çalışan firmamız ve ekiplerimiz her anlamda bilgili ve sizlere yardımcı olabilmek bostancı teknik servis için burada yer alıyorlar. Sorunlarınız telefon üzerinden çözümlenebilcekse sizlere hızlı bir şekilde yardımcı olabilirler, ancak servisimizin gelmesi gereken noktalarda sizlerin taleplerine göre hızlıca çözüm üretebilmektedirler.

Beko İzmir Servisimiz her daim sizlerin yanında durarak, müşterilerine en uygun fiyatları sunmayı hedeflemektedirler. İzmir’in neresinde olursanız antalya teknik servis olun sadece tek bir telefon kadar yakınız sizlere. Günümüzde müşterilerimizin taleplerini karşılayan bir şirket olarak rakiplerimizinde önünde durduğumuzu biliyoruz.

Beko İzmir Servisi İletişim Bilgileri

İletişim Bilgisi : 0232 226 08 88
Mail Adresi : destek@arcelikbekoizmirservisi.com

12 Kasım 2017
886 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN