0232 226 08 88

Sosyal Medyada Biz}

Arıza ve Destek Talebi
İzmir Beyaz Eşya & Kombi & Televizyon Tamiri Konusunda Uzman Ekibimiz ile Her Zaman Sizlerin Yanındayız. Bizlere Arıza Kaydı Oluşturmak için Tıklayınız
DESTEK AL

Bayraklı Beko Servisi

Bayraklı Beko Servisi

İzmir Bayraklı Beko Servisi

Bayraklı ilçesinin her noktasına hızlı çözümler sağlayabilecek kadar kaliteli personellerimiz ile sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Bu işte profesyonel olduğumuzu bilerek her noktada çözüm sağladığımız alanları sizlere sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Çünkü her işin sonundaki o minicik bir mutluluk bile bizim için yeterli oluyor. Beko Servisi olarak sizlerin her türlü beyaz eşya, kombi, klima, lcd gibi elektronik cihazların tamiri, bakımı veya sorunu tespit edebilmek adına yapılan çalışmalarımızın olumlu sonuçlar vermesi gibi profesyonel yaklaşımlarımız ile sizlerin sorunlarını az da olsa hafifletmeyi amaçlıyoruz.

Şirketimiz sadece belli noktalara değil, Bayraklının her bölgesine hizmet vermektedir. Saha ekiplerimiz siz müsait olduğunuz zamanlarda sizlere bulundukları ziyaretler de sorunlarınızı hızlı bir şekilde çözümlemeyi hedeflemektedir.

Bayraklı Beko Servisi
Cihazlarınızı En Hızlı ve Güvenilir Bir Şekilde Çözümlemek İstiyoruz.

İzmir Bayraklı Beko Servisi İletişim Bilgileri

İletişim Bilgisi : 0232 226 08 88
Mail Adresi : destek@arcelikbekoizmirservisi.com

09 Ekim 2017
762 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN