0232 226 08 88

Sosyal Medyada Biz}

Arıza ve Destek Talebi
İzmir Beyaz Eşya & Kombi & Televizyon Tamiri Konusunda Uzman Ekibimiz ile Her Zaman Sizlerin Yanındayız. Bizlere Arıza Kaydı Oluşturmak için Tıklayınız
DESTEK AL

Basmane arçelik servisi

Basmane arçelik servisi

İzmir basmane arçelik servisi, Her noktaya hazır ve güvenilir bir şekilde hizmet veren bir kuruluş olarak bütün müşterilerimizin sorunlarını en hızlı şekilde çözümleyen teknik servis olarak uzun yıllardır bir çok kişiye yardım etmeye çalışmaktayız. Uzman ekibimiz ve her türlü arçelik markalı ürünün teknik servisi olarak İzmir bölgesinin her noktasına hızlı şekilde çözümler götürmektedir.

İnsanlar hayatları boyunca birden fazla model beyaz eşya, televizyon gibi evin temel unsurlarını oluşturan cihazlar kullanmaktadır. Bu cihazlar belli süreler sonrasında istem dışı hatalar verebilir, bozulabilir. Kullanıcı hatası kaynaklı sorunlar, fiziksel sorunlar, elektrik akımı sorunları gibi birden fazla neden de buna sebep olabilir. Ancak teknik servisimiz sizlere paylaştığı pratik bilgiler sayesinde sorunlarınızın tamamından kurtulabilir, yada sorun devam ediyorsa basmane arçelik servisi merkezimizden yardım alabilirsiniz.

Bozulacak, bozulmuş ürünlerin kullanılmaya devam edilmesi daha büyük ve daha masraflı sorunlar meydana getirebilir. Belki de kullanılmayacak hale dönmesi, yeni ürün almanıza vesile olarak daha masraflı olabilir. Arçelik servisi olarak bütün ürünlerinizi inceleyerek sorun tespiti yapıldıktan sonra en güvenli ve kaliteli şekilde sorunu ortadan kaldırmaya yönelik çalışmalar yapılır. Fiyatlarımız konusuna gelirsek de İzmir bölgesinin en uygun teknik servisi olarak da sizlere garantiler sunabiliriz.

İzmir Basmane Arçelik Servisi İletişim Bilgileri

İletişim Bilgisi : 0232 226 08 88
Mail Adresi : destek@arcelikbekoizmirservisi.com

29 Kasım 2017
683 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN