0232 226 08 88

Sosyal Medyada Biz}

Arıza ve Destek Talebi
İzmir Beyaz Eşya & Kombi & Televizyon Tamiri Konusunda Uzman Ekibimiz ile Her Zaman Sizlerin Yanındayız. Bizlere Arıza Kaydı Oluşturmak için Tıklayınız
DESTEK AL

Balçova Arçelik Servisi

Balçova Arçelik Servisi

İzmir Balçova Arçelik Servisi

Balçova bölgesinde yer alan ekibimiz ile sizlere daha iyi hizmetler sunabilmek adına işler sağlıyoruz. Sizlerin sorunlarınızı kendi sorunlarımız gibi benimsiyor sorunları kökünden çözmek için uğraş veriyoruz. Balçova Arçelik Servisi olarak beyaz eşyalarınızı, kombi hizmetlerinizi, televizyon tamirlerini sizler için sorunsuz bir şekilde hızlıca hallediyoruz.

Uzman ekibimiz sadece sizlere iyi hizmet vermek için değil, memnun bir şekilde size çözümler üretmek için çalışmaktadır. Bu yüzden Balçova Arçelik Servisi olarak 7/24 sizlere hem telefon, hem mail yolu ile hizmet veriyoruz.

Servisimiz Balçova’nın her yerine hizmet sunmaktadır. Uzun zamandır bu sektörde işleyişe hakim profesyonel ekibimiz sizlerin talebi ile evlerinize gelip Arçelik marka ürünlerinizin sorunlarını çözmek konusunda gerçekten profesyonel olarak yaklaşıp çözümlemektedir.

Kaliteli, profesyonel ve hızlı bir çözüm sağlamak isterseniz sizlere doğru adres olarak BALÇOVA ARÇELİK SERVİSİ olarak sizlere hizmet veriyor olacağız.

İzmir Balçova Arçelik Servisi İletişim Bilgileri

İletişim Bilgisi : Güncellenecek
Mail Adresi : destek@arcelikbekoizmirservisi.com

03 Ekim 2017
5.343 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

  1. Açelya Yanar dedi ki:

    Merhabalar, benim zaman problemim var ancak çamaşır makinem su kaçırıyor bu yüzden sürekli sorun yaşıyorum. Bunu Çözmem gerekiyor bu nedenle benim istediğim bi zamanda gelme ihtimaliniz var mı ?

BİR YORUM YAZIN